0

Office 365 bez tajemnic. Tłumaczymy, jak śledzić zmiany

Śledzenie zmian w Office365O Office 365 pisaliśmy już wiele, ale usługa jest na tyle rozbudowana i ma tak szeroki zasób funkcjonalności, że z pewnością jeszcze niejednokrotnie pojawi się na naszym blogu. Tym razem Konrad Nieboj, nasz Microsoft Cloud Team Leader krok po kroku wyjaśnia, w jaki sposób można śledzić zmiany w dokumencie. Zapraszamy!

Tutorial jest przeprowadzony na wersji testowej Office 365. To doskonała platforma do poznania funkcjonalności usługi i przetestowania jej możliwości. Możemy w niej śledzić zarówno dokumenty, jak i witryny oraz wybrane osoby.

By prześledzić edycję dokumentu w kanale aktualności, należy wyświetlić wstążkę wyboru, przejść do zakładki z plikami i zaznaczyć w górnym pasku polecenie obserwowania (ikona gwiazdy). Po wykonaniu tego kroku, wszystkie wprowadzane zmiany (łącznie z np. dodawaniem obrazów) będą się pojawiać na stronie głównej aktualności. Nie jest to jednak proces nieodwracalny. Aby zatrzymać obserwację wybranego dokumentu, wystarczy w panelu „Obserwowane” wybrać opcję „Przestać obserwować”. Usługa ma również funkcjonalność pozwalającą na sugerowanie obserwowania konkretnych elementów. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem przygotowanym przez naszego eksperta!

Szczegółowe informacje nt. Office 365 – pakietów, cen, webinariów i przykładów wdrożeń znajdziecie na naszej stronie https://office365.senetic.pl/. Za jej pośrednictwem możecie się także skontaktować z naszym zespołem, który chętnie przedstawi zalety usługi.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.