3

Dell Precision – stacje robocze dla wymagających

Dell Precision M3800Dynamiczny rozwój rynku technologicznego łączy się z coraz większymi wymaganiami względem sprzętu komputerowego. Użytkownikom poszukującym zaawansowanych rozwiązań z pomocą przyszła marka Dell proponując stacje robocze Dell Precision.

Produkty Dell Precision powstały z myślą o obsłudze najbardziej wymagających zadań. Zastosowane rozwiązania pozwoliły na uzyskanie doskonałych parametrów, co przekłada się na sprawną pracę, a przy tym największą wydajność. Stacje robocze Precision poddawane są licznym testom będących potwierdzeniem niezawodności, a także wspomnianej już wydajności, na zwiększenie której kładziony jest największy nacisk. Profesjonalne urządzenia marki Dell mogą być z powodzeniem wykorzystywane przez grafików, inżynierów, realizatorów obrazów, a także wszystkich zaawansowanych użytkowników. Stacje robocze Dell Precision są połączeniem doskonałych parametrów, eleganckiego designu oraz podkreślanej przez producenta niezawodności. Dzięki zastosowanym innowacyjnym rozwiązaniom wielozadaniowa praca nie stanowi najmniejszego problemu. W zależności od potrzeb wybrać można stacje robocze w obudowie typu tower lub też przenośne.

Flagowy produkt

Dell Precision M3800Wśród cieszących się popularnością oraz uznaniem przenośnych stacji roboczych Dell Precision wymienia się model M3800 o bezkonkurencyjnej wydajności, stanowiący połączenie formy i funkcjonalności. Dzięki niezwykle cienkiej obudowie oraz niewielkiej wadze urządzenie sprawdza się zarówno podczas pracy w biurze, jak i w podróży. Produkt wyróżnia się doskonałą jakością wykonania. Stacja robocza Dell Precision posiada wyświetlacz ze szkła Corning Gorilla Glass NBT oraz ramkę z obrabianego aluminium. Podstawa urządzenia wykonana została z wytrzymałych włókien węglowych. To, co wyróżnia stacje robocze M3800 to także dynamiczny wyświetlacz UltraSharp. Produkt wykorzystuje liczne nowoczesne technologie, co pozwoliło na uzyskanie tak doskonałych parametrów.

Dell Precision T1700 (WT1700MTBTO3)Wśród rozwiązań Dell Precision w obudowie typu tower zasługujących na uwagę warto wymienić serię Dell Precision T1700, model WT1700MTBTO3, który świetnie sprawdza się w branży ekonomicznej oraz usługach finansowych. Stacja robocza zapewnia maksymalny czas pracy bez przestojów, co zapewnia między innymi pamięć o dużej pojemności, które nie powoduje opóźnień.

Stacje robocze Dell Precision o doskonałej wydajności dostępne są w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, a także do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Liczba komentarzy: 3

  1. Bardzo konkretny sprzęt. Tylko design jak dla mnie zbyt konserwatywny, ale ogólnie super.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.