1

Microsoft Azure w firmie. Dlaczego warto?

Microsoft Azure to doskonały wybór dla rozwijających się firmElastyczność, wydajność i szybkie działanie to kluczowe cechy platformy, którą można nazwać biznesową, tj. taką, która realnie wspiera efektywność firmy i wpływa na jej rozwój. Wszystkie warunki kompleksowo spełnia Microsoft Azure, otwarta przestrzeń dostarczająca elementy potrzebne do tworzenia, wdrażania i zarządzania rozwiązaniami chmurowymi. Azure oferuje usługi aplikacyjne, obliczeniowe, sieciowe i magazynowe. Pozwala na tworzenie aplikacji w oparciu o dowolny język, narzędzia czy środowisko oraz łatwą integrację chmury z istniejącym środowiskiem.

Platforma Azure doskonale wpisuje się w potrzeby nowoczesnych firm, pozwalając im działać szybciej i oszczędniej. Umożliwia uruchamianie maszyn wirtualnych, baz danych SQL czy tworzenie kopii zasobów bez obaw o sprawność sprzętu i oprogramowania. Ogranicza też konieczność fizycznego zarządzania infrastrukturą, co wpływa na większy potencjał rynkowy. Dzięki jej zastosowaniu koszty generowane przez IT stają się bardziej przewidywalne. Spada też ryzyko związane z nowymi inwestycjami biznesowymi. Dane mówią same za siebie – 46 proc. najpopularniejszych usług chmurowych stanowi podstawę Azure. To nie przypadek.

Platforma chmurowa Azure jest dostępna z dowolnego miejsca na świecie

Rozwiązanie wyróżnia się działaniem na poziomie 99,95%, dzięki czemu użytkownicy mają pewność nieprzerwanego dostępu do usług, maszyn i aplikacji. Zapewnia także ciągły monitoring i całodobową pomoc techniczną. Wraz z rozwojem organizacji wykorzystującej platformę, możliwe jest dostosowywanie systemu do rosnących potrzeb, co przekłada się na bardzo korzystny stosunek ceny do wydajności. Chmura jest dostępna z dowolnego miejsca na świecie, co pozwala na jej wykorzystanie z niemalże każdej lokalizacji. Osobom, które chcą zachować istniejącą infrastrukturę polecamy stworzenie środowiska hybrydowego łączącego lokalne IT z rozwiązaniami cloud.

Jak zacząć? Na start proponujemy 100$ tokenów, z których pobierane są środki za rzeczywiste wykorzystanie zasobów (w rozliczeniu minutowym). Gdy ich zabraknie, wystarczy zakupić kolejne. Wszystko prosto, szybko i wygodnie. Pytania? Czekamy na Was pod nr tel. +48 32 420 92 15 i mailem azure@senetic.com. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie http://azure.senetic.pl/. Już wkrótce kolejne informacje nt. platformy Azure –  możliwości backupu, konfiguracji, integracji, licencjonowania czy maszyn wirtualnych. Zostańcie z nami!

Wypróbuj Azure i sprawdź, jak wpływa na działanie Twojej organizacji

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Liczba komentarzy: 1

  1. Coraz więcej słyszy się o wszelkiego rodzaju chmurach. Ciekawy system rozliczania, muszę przetestować i zobaczyć jak to w ciągu miesiąca wyjdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.