0

Niezawodne zestawy głośnomówiące Jabra. Skorzystaj z okazji!

Jabra Speak 810/ fot. materiały producentaRynek urządzeń ułatwiających komunikację biznesową dynamicznie się rozwija. Doskonałym przykładem ewolucji tego typu rozwiązań jest firma Jabra, która oferuje produkty wyprzedzające oczekiwania użytkowników. Na uwagę zasługuje zwłaszcza niezawodna seria Speak 810, umożliwiająca prowadzenie rozmów konferencyjnych 0 profesjonalnej jakości. Tylko do 31 marca na klientów zaopatrujących się w co najmniej pięć zestawów czekają specjalne prezenty!

Promocją objęte są zestawy 7810-109 oraz 7810-209. Za zakup pięciu sztuk bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Evolve 65 o wartości 581,75 zł będzie można dostać za jedyne 1 zł. Dzięki redukcji hałasu i zewnętrznych zakłóceń, a także większej swobodzie ruchów rozwiązanie podnosi efektywność pracy. Przy zakupie dziesięciu sztuk – również za 1 zł – dodajemy do zamówienia zestaw słuchawkowy Evolve 80 o wartości 1157,99 zł, który gwarantuje najlepszą w swojej klasie redukcję szumów i eliminuje dźwięki o niskiej częstotliwości nawet trzy razy skuteczniej niż rozwiązania konkurencji. Zakup wybranej ilości produktów musi być uwzględniony na jednej fakturze. W promocji można otrzymać więcej niż jeden zestaw.

Urządzenia 7810-109 i 7810-209 cieszą się sporą popularnością. Oferowane funkcjonalności, tj. gotowość do rozmów w kilka sekund, mikrofony ZoomTalk, wyeliminowanie echa, zakłóceń i dźwięków z otoczenia gwarantują naturalny dźwięk i warunki zbliżone do bezpośredniej rozmowy. Cyfrowe przetwarzanie dźwięku zapewnia krystaliczną czystość głosu i filtr szumów. Rozwiązania są zintegrowane z wiodącymi systemami Microsoft Skype for Business, IBM Sametime, Cisco, Avaya i Skype.

Zachęcamy do skorzystania z promocji. Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod nr tel. 48 32 420 92 00 i e-mailem info@senetic.pl. Do usłyszenia!

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.