0

LiteBeam AC LBE-5AC-16-120 – nowość w ofercie Ubiquiti

LiteBeam AC LBE-5AC-16-120 – nowość w ofercie UbiquitiUbiquiti nie zwalnia tempa. Po zaprezentowaniu funkcjonalnych kontrolerów Cloud Key i CRM Point (o których pisaliśmy TUTAJ) firma wprowadziła na rynek innowacyjny access point LBE-5AC-16-120, który łączy możliwości urządzenia nadawczego z anteną sektorową, pozwalając na szybką budowę stacji nadawczej w technologii AC. Model jest uzupełnieniem linii LiteBeam.

Rozwiązanie jest zintegrowane z nadającą w AC anteną sektorową w standardzie MIMO. Potwierdza nowatorskie podejście producenta do technologii. Przemyślana konstrukcja sprawia, że to rozsądna alternatywa dla większych (i droższych) rozwiązań.

Innowacyjność i prostota

Model posiada wysokiej jakości moduł radiowy pracujący w standardzie AC i antenę sektorową o wzmocnieniu 16 dBi i kącie propagacji 120 stopni. Elastyczna regulacja bazuje na przegubie kulowym. Prosty, ale funkcjonalny system mocowania pozwala na szybki i bezproblemowy montaż. Wbudowana poziomnica umożliwia prawidłowe ustawienie.

LBE-5AC-16-120 2

LBE-5AC-16-120 jest wyposażony jeden gigabitowy port Ethernet obsługujący standard Passive PoE (24 V). Może być wykorzystany m.in. do budowy niewielkich stacji nadawczych dla kilku odbiorców, gdy korzystanie z większych rozwiązań jest nieopłacalne. Ułatwia wdrażanie nowego standardu AC w sieciach bezprzewodowych, przekładając się na jego popularność.

Funkcjonalność i korzystna cena

Urządzenie wyróżnia się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do prezentowanej jakości. Można je wykorzystać do budowy zróżnicowanych połączeń. To gwarancja wysokiej wydajności i dostosowania do rosnących potrzeb użytkowników. Uzupełnieniem linii LiteBeam jest kompletny system radiowy LBE-5AC-23.

Rozwiązanie dostępne jest na naszej stronie. Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez eksperta Senetic prezentacją:

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.