0

UniFi UAP-AC-Lite, UAP-AC-LR, UAP-AC-PRO – poznaj innowacyjne produkty Ubiquiti

UAP-AC-LR – innowacyjny punkt dostępowy Ubiquiti/ Źródło: materiały producentaPunkty dostępowe UAP-AC-Lite, UAP-AC-LR i UAP-AC-PRO uzupełniają flagową rodzinę produktów UbiquitiUniFi. Łączą innowacyjne działanie z nowoczesnym, minimalistycznym wzornictwem i korzystnymi cenami. Doskonale sprawdzają się w małych i dużych sieciach biurowych, hotspotach oraz jako domowy punkt dostępowy.

Każde z urządzeń wykorzystuje nowy standard AC i może pracować jednocześnie na dwóch częstotliwościach – 2,4 oraz 5 GHz.

UAP-AC-Lite to najmniejsze z rozwiązań z serii UniFi. Jest wyposażone w antenę typu MIMO dla dwóch częstotliwości, które umożliwiają transmisję połączenia 300 Mbps dla 2,4 GHz i 867 Mbps dla 5 GHz. Model posiada gigabitowy port ethernetowy.

UAP-AC-LR – podobnie jak wersja Lite – wykorzystuje antenę pracującą w standardzie MIMO, jednak w jego przypadku dla częstotliwości 2,4 GHz pracuje ona w standardzie 3×3, co umożliwia uzyskanie prędkości do 450 Mbps. Mocniejsze anteny pozwalają urządzeniu Long Range (LR) na zwiększenie zasięgu do ok. 180 m.

UAP-AC-PRO to najszybszy z oferowanych przez Ubiquiti punktów dostępowych. Umożliwia uzyskanie prędkości do 450 Mbps dla częstotliwości 2,4 GHz i 1000 Mbps dla 5 GHz. Urządzenie – podobnie jak wszystkie rozwiązania z serii UniFi – może być zasilane przy użyciu dedykowanego zasilacza lub standardowych switchy PoE.

UniFi UAP-AC-Lite, UAP-AC-LR i UAP-AC-PRO krok po kroku. Zobacz materiał przygotowany przez eksperta Senetic:

Seria UniFi pozwala zachować wysoką jakość połączenia dla wielu użytkowników korzystających z sieci w tym samym czasie. Wsteczna kompatybilność umożliwia łatwą integrację z istniejącą strukturą. Poza funkcjonalnością produkty wyróżniają się prostym, estetycznym designem, dzięki czemu nie ingerują w przestrzeń, w której są wykorzystywane. Poniżej prezentujemy przykładowe zastosowanie oferowanych rozwiązań Ubiquiti:

Seria UniFi - przykładowe zastosowanie/ Źródło: materiały producenta

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją prezentowanych produktów na naszej stronie.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.