0

Rozwiązania Logitech w ofercie Senetic

Logitech - nowy producent w ofercie SeneticChcąc kompleksowo spełniać potrzeby naszych klientów, dołączyliśmy do oferty rozwiązania marki Logitech. Producent specjalizuje się w niezawodnym sprzęcie peryferyjnym, m.in. klawiaturach, myszach, kamerach internetowych, prezenterach oraz słuchawkach.

Z rozwiązań Logitech korzystają użytkownicy na całym świecie. Dzięki wysokiej jakości wykonania, solidnej konstrukcji i niezawodnej pracy produkty cieszą się popularnością w ponad stu krajach. Potwierdzeniem starań marki i jej innowacyjnego podejścia są liczne nagrody (ostatnio m.in. CES Innovation Awards 2015 czy złoto w kategorii 2015 International Design Excellence Award).

Klawiatury

W ofercie rozwiązań producenta można znaleźć m.in. szeroki wybór klawiatur dostosowanych do oczekiwań użytkownika, zróżnicowanych zastosowań i urządzeń. Logitech zapewnia zarówno modele bezprzewodowe, jak i przewodowe, Logitech Multi-Device Keyboard K480klasyczne, z touchpadem, klawiaturą numeryczną, funkcjami podnoszącymi komfort pracy i innymi opcjami ułatwiającymi codzienne użytkowanie. Dzięki zróżnicowanym wymiarom, kolorom i zastosowaniom każdy bez problemu może znaleźć rozwiązanie w pełni odpowiadające potrzebom. Produkty – poza funkcjonalnością i zastosowaniem nowoczesnych technologii – wyróżnia także wysoka estetyka wykonania. W ofercie dostępne są także zestawy z myszami.

Myszy

Producent oferuje także niezawodne, niezwykle komfortowe w użytkowaniu myszy. Logitech mouse MX MasterIch podstawowy podział uwzględnia urządzenia przewodowe, bezprzewodowe oraz trackballsy. Logitech zadbał o to, by poza doskonałymi parametrami (płynna praca, funkcje ułatwiające obsługę) i zróżnicowanym zastosowaniem (część modeli sprawdzi się w użytkowaniu domowym, inne w gamingowym czy biurowym), produkty prezentowały innowacyjny design na światowym poziomie (jak np. dostępny na zdjęciu model MX Master czy kolorowa kolekcja Play). Zrobił to na tyle umiejętnie, że rozwiązania doczekały się wielu nagród.

Kamery internetowe i słuchawki

Logitech proponuje również szeroki wybór kamer internetowych. Logitech BCC950 ConferenceCamWśród nich znajdują się zarówno modele klasyczne, pozwalające na przeprowadzanie rozmów za pomocą komunikatorów, jak i zestawy konferencyjne, które doskonale sprawdzą się w biurach, zapewniając wysoką jakość obrazu i dźwięku oraz intuicyjną obsługę (jak np. widoczny na zdjęciu model BCC950). Oferta zawiera także innowacyjne słuchawki, wyróżniające się stabilną konstrukcją i wygodnym systemem regulacji.

Pozostałe rozwiązania

Na liście produktów Logitech znajdują się także akcesoria do tabletów oraz prezentery, pozwalające na komfortowe przeprowadzanie nawet najbardziej skomplikowanych prezentacji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w naszym sklepie.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.