1

Nowe laptopy Dell Latitude i komputery stacjonarne Dell OptiPlex już wkrótce

Dell Latitude 14 3000

Na początku września Dell zaprezentował kilka nowości w swojej ofercie komputerów – wśród nich nowe notebooki Latitude serii 3000 i 5000 oraz komputery stacjonarne OptiPlex 9020 oraz OptiPlex 3020 Micro – wszystkie skierowane do klientów biznesowych.

Laptopy Dell Latitude

Laptop Latitude 3000 series w pierwszej wersji będzie pracował w oparciu o procesory Intel Core 4-generacji. Model ten dostępny będzie w różnych konfiguracjach z procesorami i3 oraz i5, do 4 GB pamięci RAM i dyskiem twardym o pojemności 500 GB. Ekran antyodblaskowy o przekątnej 14 cali i rozdzielczości 1366×768 zapewni komfort pracy przy każdego rodzaju określeniu.

Równoległa zapowiedź kolejnej wersji Latitude 3000 series związana jest z zaprezentowaniem przez Intel procesorów Intel Core M, które niedługo wejdą do produkcji, a dzięki braku konieczności montowania systemu chłodzenia pozwolą na budowę dużo cieńszych i lżejszych urządzeń przenośnych.

Nowsza wersja notebooka z procesorem Intel 5-generacji wyposażona będzie w 16 GB pamięci RAM, dysk twardy 1 TB. Dostępnych będzie kilka wersji ekranu – oprócz standardowego 14-calowego wyświetlacza o rozdzielczości 1366 x 768 wybrać będzie można także ekran 1080p oraz ekran dotykowy wykonany z Gorilla Glass o rozdzielczości 1366 x 768.

Zapowiedziom 14-calowych laptopów Dell towarzyszyła prezentacja 12-calowego notebooka Latitude 5000 series, którego główną zaletą ma być 4-komorowa bateria zapewniająca możliwość pracy, przez „cały dzień”.

Komputery stacjonarne Dell OptiPlex

Dell Optiplex 9020

Dell Optiplex 9020

Optiplex 9020 to oferujący wysoką wydajność komputer z możliwość wyboru procesorów Intel Core i5 oraz i7, oraz szerokiej oferty dysków SSD. Zintegrowana karta graficzna Intel HD Graphics 4600 pozwala na obsługę nawet trzech 24-calowych monitorów, a co za tym idzie pracę z wieloma dużymi dokumentami, jednoczesną obserwację wielu streamów wideo czy obsługę dużej ilości aplikacji.

OptiPlex 3020 Micro to bardziej ekonomiczna wersja omawianego poprzednika, również skierowana do klientów biznesowych, która oferuje wystarczające dla większości zadań osiągi dzięki wykorzystaniu procesorów Intel Core i3 oraz i5.

Dell zaprezentował przy okazji kilka wygodnych sposobów montażu urządzenia, w tym konfigurację w stylu SFF, która pozwala na ukrycie 3020 Micro w obudowie za monitorem zachowując wygodny dostęp do napędu optycznego i możliwość szybkiego wypięcia komputera.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Senetic

Liczba komentarzy: 1

  1. Dell idzie na lidera patrząc po tym, co wypuszcza na rynek. Zwłaszcza ten netbook robi wrażenie, bo ekran jak na taki sprzęt nie najmniejszy, a bateria ma dobre kopyto.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.