0

Dell SonicWALL – zaawansowane rozwiązania do ochrony sieci w ofercie Senetic

Rozwiązania Dell SonicWALLDell SonicWALL to marka, która wzbogaciła systematycznie poszerzaną ofertę Senetic. Rozwiązania Dell SonicWALL są jednymi z najbardziej zaawansowanych platform zabezpieczeń, jakie obecnie są dostępne na rynku. Proponowane produkty to kompleksowe rozwiązania z obszaru bezpieczeństwa sieci, zdalnego dostępu, kopii zapasowych, a także ochrony poczty elektronicznej.

Produkty wyróżnia między innymi wydajność, łatwość użytkowania oraz wysoka jakość, a przede wszystkim innowacyjność, na którą postawił producent.

Założenia

Założenia marki opierają się na wprowadzaniu inteligentnych rozwiązań, które pozwolą na rozwój organizacji, są dopasowywane do rozwoju środowisk, w których zostały wdrożone, a także są dostosowane do wzrostu zagrożeń. Produkty Dell SonicWALL mają za zadanie chronić, umożliwić zrządzanie, a także kontrolowanie sieci, a wszystko w łatwy i przystępny dla każdego użytkownika sposób.

Zgodnie z wymaganiami

Wśród produktów Dell SonicWALL znaleźć można rozwiązania dostosowane do indywidulanych oczekiwań oraz potrzeb. Dzięki swojej elastyczności znajdują zastosowanie w zróżnicowanych środowiskach – od małych, średnich i dużych przedsiębiorstw aż po korporacje. Sprawdzają się ponadto w administracji publicznej czy też innych instytucjach.

Oferta

Rozbudowana oferta Dell SonicWALL opiera się na rozwiązaniach, które sprostają oczekiwaniom na niemal wszystkich płaszczyznach związanych z ochroną sieci. Wśród nich wymienić można zabezpieczające przed różnego rodzaju zewnętrznymi zagrożeniami zapory sieciowe (np. model 01-SSC-3863, z którego korzystać może nawet 250 użytkowników). Z kolei w ochronie poczty elektronicznej pomoże profesjonalne oprogramowanie stworzone przez Dell SonicWALL. Dzięki rozwiązaniom Secure Remote Access (SRA) możliwe jest łatwe zarządzanie oraz zdalny, a przy tym bezpieczny dostęp do danych. Automatyczne tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych umożliwiają rozwiązania Dell SonicWall Backup and Recovery.

Pełna oferta produktów Dell SonicWALL dostępna jest na naszej stronie. Zapraszamy!

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.