0

Western Digital przekształca ofertę dysków wewnętrznych

Dyski wewnętrzne WDNajwyższa wydajność, duża pojemność oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii – tak w skrócie można przedstawić dyski twarde oferowane przez Western Digital. Urządzenia te oferują funkcje dopasowane do indywidualnych wymagań. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom, marka upraszcza ofertę produktową, włączając serię dysków WD Green do serii WD Blue.

Western Digital proponuje swoim klientom dyski twarde należące do rodzin: Blue, Black oraz Red, a także Red Pro, Purple, Re, SSHD, a także Green, która przeszła przemianę.

Black, Red, Purple, Blue

Dyski wewnętrzne Western Digital zaprojektowane zostały z myślą o konkretnym ich przeznaczeniu. I tak seria WD Black dedykowana jest użytkownikom profesjonalnych komputerów stacjonarnych, gdzie niezbędna jest zwiększona wydajność. Dyski należące do tej rodziny wyróżniają się wyjątkową pojemnością. Z kolei seria WD Red to rozwiązanie przeznaczone dla małych i średnich firm, natomiast seria Red Pro z powodzeniem może być wykorzystywane przez duże oraz średnie systemy NAS, zawierające od 8 do 16 kieszeni. Możliwe jest to dzięki dużej pojemności, do 6 TB. Produkty WD Purple to dyski odpowiednie do monitoringu. Charakteryzują się technologią AllFrame, zapewniającą między innymi niezawodność. Wśród różnego rodzaju modeli WD Purple znaleźć można takie rozwiązanie, które sprawdzi się w przypadku domowych oraz biznesowych systemów monitoringu. Nasi specjaliści polecają modele WD40PURX, serii WD Purple oraz WD40EFRX, serii WD Red, o pojemności 4 TB, wyróżniające się wysoką jakością i tym samym spełniające potrzeby wymagających klientów. Kolejna już rodzina dysków – Blue – również zapewnia zwiększoną wydajność oraz pojemność komputera, a przy tym zmniejsza poziom zużycia energii. Metamorfozę przeszły dyski WD Green.

Green to Blue

Dyski twarde należące do rodziny WD Green zostaną włączone do serii WD Blue. Zmiana w strukturze linii produktów została podyktowana uproszczeniem oferty, nie bez znaczenia jest także dotarcie do większej liczby odbiorców. Jeżeli chodzi o numery seryjne produktów, to zmianie uległa jedynie ostatnia jego litera. Dzięki dyskom WD Blue zwiększyć można pojemność pamięci komputera PC. Producent informuje, że przekształcone dyski WD Green i włączone do rodziny WD Blue charakteryzują się niezawodnością oraz wysoką wydajnością. Wprowadzenie nowych modeli wyróżniających się niskim poborem mocy i pojemnością nawet do 6TB jest krokiem w kierunku spełnienia rosnących wymagań zarówno rynku, jak i poszczególnych grup użytkowników.

Nowe dyski WD Blue już niebawem pojawią się w naszej ofercie.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Agnieszka Radwańska

Odkąd rozpoczęła swoją przygodę z branżą IT, innowacyjne rozwiązania oraz technologiczne nowinki stały się głównym centrum zainteresowania. Najnowszymi informacjami oraz ciekawostkami ze świata nowoczesnych technologii chętnie dzieli się z innymi użytkownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.