0

Jabra, Plantronics, Tely Labs i snom – przegląd rozwiązań do komunikacji biznesowej

Jabra BIZ 2300/ fot.materiały promocyjne JabraNiezawodne, sprawdzone i oferujące wysoką jakość dźwięku rozwiązania do komunikacji biznesowej to jeden z podstawowych warunków prowadzenia skutecznej, efektywnej działalności. Aktywna współpraca na każdym poziomie bazuje na stałej wymianie informacji. By ją zapewnić, firmy prześcigają się w oferowaniu coraz nowszych rozwiązań. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę.

System komunikacyjny wyznacza granice krwiobiegu firmy. Analogicznie – im sprawniej działa, tym lepiej funkcjonuje biznes. Jakiekolwiek problemy mogą dezorganizować działalność pozostałych podmiotów, dlatego tak ważne jest, by wykorzystywać rozwiązania gwarantujące pełną niezawodność. Dotyczy to zarówno komunikacji wewnątrz firmy, z partnerami biznesowymi, jak i proaktywnego kontaktu z klientami.

Jabra

Producent oferuje zestawy słuchawkowe dla centrów kontaktowych i biur, urządzenia konferencyjne oraz bezprzewodowe zestawy słuchawkowe. Rozwiązania cieszą się ogromną popularnością i są wykorzystywane w firmach na całym świecie. Wspierają ich Jabra Speak 810/ fot. materiały promocyjne Jabrarozwój, intuicyjnie wpisując się w codzienną pracę. Na szczególną uwagę zasługuje seria BIZ (19002400) z modelami na każdą kieszeń (od 1983-820-104 do 2489-820-104), a także niezawodna linia Evolve (np. model 5399-829-209). Wybierając sprzęt do biura nie można pominąć serii urządzeń konferencyjnych Speak i najnowszych modeli 810. Profesjonalna jakość zapewnia krystalicznie czysty dźwięk i możliwość podłączenia do dowolnego urządzenia, dzięki czemu konferencja może być zorganizowana nawet w kilka sekund. Mikrofony Zoomtalk eliminują echo, zakłócenia i szum zewnętrzny. Wysoki komfort pracy oferują bezprzewodowe zestawy Dect, które doskonale sprawdzają się w centrach kontaktowych, zapewniając swobodę ruchów i komfort, pozwalający np. na zaparzenie kawy podczas rozmowy. Decydując się na produkty z tej oferty warto zwrócić uwagę np. na model 9465-29-804-101 oraz 920-25-508-101.

Plantronics

Kolejną wartą zainteresowania propozycją jest oferta firmy Plantronics, która specjalizuje się w bezprzewodowych zestawach słuchawkowych, przewodowych słuchawkach z mikrofonem oraz zestawach głośnomówiących. Plantronics Voyager/ fot. materiały promocyjne PlantronicsRozwiązania zapewniają wysoki komfort pracy, swobodę ruchów oraz możliwość wykonywania kilku czynności jednocześnie. Sprawdzają się zarówno w rozbudowanych środowiskach telemarketingowych, jak i mniejszych organizacjach, w których podstawą jest płynna komunikacja. Największym zainteresowaniem cieszą się serie urządzeń bezprzewodowych Savi oraz przewodowych Blackwire. Wśród nich warto zwrócić uwagę na zestawy słuchawkowe W740, W720 i W430, które są doskonałą podstawą ujednoliconej komunikacji oraz przewodowe słuchawki z mikrofonem C435C520 czy C720. Każdy model wyróżnia się czystym, naturalnym brzmieniem.

Tely Labs

Nieco inny – jednak nadal ściśle związany z komunikacją – charakter mają rozwiązania Tely Labs. Producent oferuje proste, przystępne i bezpieczne systemy wideokonferencyjne, które ułatwiają współpracę. Urządzenia pozwalają na rozszerzenie dotychczasowych struktur konferencyjnych dzięki rozmowom wideo dla połączeń typu point-to-point, realizowanych za pomocą laptopa, desktopu, tabletu czy smartfona (z systemem Android lub iOS). Bezprzewodowe sterowanie umożliwia funkcjonalny pilot. Pełną ofertę znajdziecie na naszej stronie.

snom

snom specjalizuje się w rozwiązaniach bazujących na technologii VoIP (Voice-over-IP), głównie na telefonach opartych na otwartym standardzie dla komunikacji wewnątrz przedsiębiorstw. snom 760/ for. materiały promocyjne snomZróżnicowana oferta producenta sprawdzi się w większości środowisk biznesowych, począwszy od biur domowych po rozbudowane korporacje. Firma skutecznie przełamuje bariery komunikacyjne, łącząc odbiorców na całym świecie. Proponuje rozwiązania z serii 300, 700 i 800. Niezależnie od rozmiarów organizacji, potrzeb biznesowych i dostępnego budżetu każdy użytkownik może wśród nich znaleźć rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb i możliwości.

Zdalne prowadzenie komunikacji to nie tylko oszczędność na organizacji podróży służbowych, ale również inwestycja w czas, który można wykorzystać w inny sposób. Większa wydajność pozwala na szybszy rozwój. Warto więc zastanowić się nad rozwiązaniami, które go umożliwią.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.