1

Ubiquiti rewolucjonizuje rynek nowych technologii

UAP-AC-EDU w ofercie Senetic/ fot. materiały producentaUbiquiti nie zwalnia tempa. Niedawno firma zaprezentowała serię innowacyjnych produktów z flagowej rodziny UniFi. UAP-AC-Lite, UAP-AC-LR, UAP-AC-PRO oraz UAP-AC-EDU to popis nowoczesnych technologii i wyrafinowanego wzornictwa przemysłowego.

Producent wyraźnie sygnalizuje, że jego pozycja na rynku konkurencyjnych rozwiązań się umacnia. Urządzenia doskonale spisują się w wielu środowiskach. Na szczególną uwagę zasługuje punkt dostępu UAP-AC-EDU, który pracuje w nowym standardzie AC i posiada wbudowany głośnik oraz mikrofon. Produkt może pracować jednocześnie w zakresach 2,4 i 5 GHz. Wsparcie MIMO 3×3 umożliwia uzyskanie transmisji danych na poziomie 450 Mb/s przy połączeniu z częstotliwością 2,4 GHz i 1300 Mb/s przy 5 GHz. Utrzymując wysoką jakość połączenia dla wielu użytkowników korzystających z sieci w tym samym czasie, Ubiquiti oferuje nową jakość, spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Ubiquiti – synonim innowacyjności

To nie wszystko. Dzięki wstecznej kompatybilności wdrożenie i integracja z istniejącą strukturą nie sprawiają żadnego problemu. Wykorzystanie ułatwia także kompatybilne ze standardami 802.3at i 802.3af napięcie 48V, które nie generuje potrzeby dodatkowego źródła energii. Poza wygodnym uchwytem, nowoczesnym kształtem i stabilną komunikacją rozwiązanie oferuje głośnik i mikrofon, a także integrację obsługi peryferii z kontrolerem UniFi. Co ciekawe, obsługa głośnika i mikrofonu może odbywać się za pośrednictwem smartfona, co znacznie obniża koszty wdrożenia systemów audio w lokalizacjach publicznych, jak kawiarnie czy restauracje. Wbudowany mikrofon wielokierunkowy zapewnia wysokiej jakości dźwięk.

Dynamiczny rozwój

Producent nie zamierza spocząć na laurach. Trwają prace nad wykorzystaniem urządzenia do rozszerzenia technologii VoIP, co znalazłoby zastosowanie m.in. w salach konferencyjnych i biurach. To jednak nie wszystko. Intensywnie przygotowuje się też do konferencji o światowym zasięgu, która odbędzie się 12 października w Las Vegas. Ma na niej zaprezentować przyszłość przemysłu bezprzewodowego. Co dokładnie? Przekonamy się już wkrótce.

Pełna lista produktów Ubiquiti dostępna jest na naszej stronie. Zapraszamy!

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Liczba komentarzy: 1

  1. Nieźle, Ubiquiti idzie jak burza. Podoba mi się stylistyka ich produktów i niewygórowane ceny. Ciekawe, co zaprezentują w Las Vegas 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.