0

Dyski SSD od AMD – seria Radeon R7

Dyski SSD AMD Radeon R7AMD poinformowało o zawarciu porozumienia z zależną od Toshiby firmą OCZ na mocy którego rozszerzy swoją oferte produktową o dyski twarde SSD. Na początek do sprzedaży trafić mają 3 modele z serii Radeon R7, które będą oferować 120, 240 i 480 GB pojemności.

Deklarowane przez producenta parametry transferu danych to do 550 MB/s przy odczycie i do 530 MB/s przy zapisie. Wszystkie dyski R7 SSD umieszczone zostały w 2,5-calowej obudowie o grubości 7mm. AMD wykorzystał kontroler OCZ Barefoot 3 M00 i kości pamięci Toshiba A19 nm MLC NAND (seria R7 to pierwsze dyski, które wykorzystują nową generację tych kości pamięci).

Seria AMD Radeon R7 SSDNa uwagę zasługuje aż 4-letni okres gwarancji. Zaoferowanie tak długiej ochrony gwarancyjnej związane jest ze średnim bezawaryjnym czasem pracy dysków, który – wynosząc 2,4 mln godzin – znacznie przewyższa rezultaty osiągane przez konkurencję.

Najtańszy model (120GB) dostępny jest w cenie 99 dolarów.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Senetic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.