0

airFiber X, LiteBeam M5, PowerBeam ISO. Ubiquiti prezentuje nowości

airFiber X/ Źródło: Ubiquiti

Ubiquiti Networks, amerykańskie przedsiębiorstwo znane m.in. z niezawodnych rozwiązań sieciowych, którego produkty dostępne są w naszej ofercie (link TUTAJ), poszerzyło obszar swojego działania, prezentując nowe modele z serii airFiber X, LiteBeam M5 oraz PowerBeam ISO. Jak większość urządzeń marki, wyróżnia je przede wszystkim innowacyjność i funkcjonalność.

airFiber X

Seria airFiber znana jest z wysokiej klasy rozwiązań do bezprzewodowej transmisji połączeń internetowych na znaczne odległości. Modułowa konstrukcja przekłada się na zwiększenie wydajności transmisji. Kompaktowy airFiber X (nowe modele stanowią uzupełnienie oferty o wersje na 2.4 GHz i 3 GHz) bazuje na technologii Hybrid Division Duplexing, pozwalającej osiągnąć najwyższą przepustowość TDD (Time Division Duplex). Podstawowym założeniem przy projektowaniu było zapewnienie najwyższej wydajności, która sprawdzi się do długodystansowych, bezprzewodowych zastosowań zewnętrznych. Elastyczne wdrożenie i intuicyjna obsługa umożliwiają bezproblemową instalację z kompatybilnymi rozwiązaniami z serii airFiber Antenna i RocketDish. airFiber X dostosowuje się do potrzeb biznesowych, oferując zróżnicowane rozmiary dostępnych kanałów. Urządzenia pozwalają na niezależną konfigurację częstotliwości TX i RX, która pozwala uniknąć lokalnych zakłóceń.

LiteBeam M5

LiteBeam M5/ Źródło: Ubiquiti

LiteBeam M5 jest efektem ewolucji lekkich i kompaktowych zewnętrznych rozwiązań szerokopasmowych w klienckich urządzeniach bezprzewodowych dla dalekobieżnych połączeń o zwiększonej odporności na zakłócenia. Nowy design, niewielkie wymiary oraz waga, w połączeniu z dużą mocą pozwalają na stworzenie połączeń na dystansach nawet do 30 km.  InnerFeed integruje system radiowy w konwerterze, a rewolucyjny protokół airMAX TDMA zwiększa skalowalność i wydajność sieci. Rozwiązanie zostało wyposażone w nowy, prosty system montażu, który pozwala na szybką instalację oraz precyzyjne ustawienie urządzenia w trzech osiach.

PowerBeam M5 ISO

PowerBeam M5 ISO/ Źródło: UbiquitiPowerBeam M5 ISO jest idealnym rozwiązaniem do stosowania w instalacjach wymagających maksymalnej wydajności i izolacji. Dzięki innowacyjnej konstrukcji izolator filtruje zakłócenia przestrzenne i zwiększa zasięg radiowy. Zintegrowana izolacja RF oferuje doskonałą wydajność. Wykorzystywana technologia airMAX, sprawdzona w milionach wdrożeń na całym świecie, wykazuje wyjątkową wydajność w środowisku zewnętrznym. Protokół TDMA zapewnia bezprecedensową skalowalność i niskie opóźnienia w sieciach wielopunktowych.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.