0

Przykłady wdrożeń Office 365. Zobacz, jak wiele można zyskać

Przykłady wdrożeń Office 365.Hostowana przez Microsoft usługa Office 365 łączy zalety popularnych aplikacji Office z biznesową pocztą, możliwością udostępniania dokumentów, wideokonferencjami, wiadomościami błyskawicznymi i szeregiem innych opcji ułatwiających dynamiczny rozwój. Wiedząc, jaki potencjał wiąże się z jej zastosowaniem, wiele firm opiera swoje działanie właśnie na jej strukturze. Dzięki temu zyskują nie tylko funkcjonalne narzędzie usprawniające codzienne działanie, ale i platformę, którą można elastycznie konfigurować wraz ze wzrostem potrzeb biznesowych.

Ostatnie wdrożenie, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć zostało przeprowadzone m.in. w wydawnictwie ITwiz. Samodzielnego wdrożenia podjęła się firma Tuatara. W każdej z nich brakowało sprawnego systemu komunikacji i koordynacji działań. Usługa Office 365 ułatwiła dostęp do poczty elektronicznej, skróciła czas wyszukiwania kontaktów i informacji oraz pozwoliła na uniezależnienie się od dotychczasowej infrastruktury. Swoboda działania i intuicyjna obsługa to podstawa funkcjonowania współczesnych przedsiębiorstw. Oferowana mobilność, wygoda i pakiet narzędzi wspierających środowisko pracy zespołowej to inwestycja w rozwój. Warto ją wykorzystać.

ITwiz

– Do firmy Senetic trafiliśmy w dość oczywisty sposób – za pośrednictwem wyszukiwarki internetowej. Oferta wydała nam się  konkurencyjna cenowo. Dobre wrażenie zrobili również eksperci firmy, którzy szybko zaangażowali się w nasz projekt – tłumaczy Piotr Waszczuk, wiceprezes zarządu ITwiz Media Group, który koordynował wdrożenie po stronie spółki.

– Zależało nam na wdrożeniu ergonomicznego środowiska poczty elektronicznej, wyposażonego w wygodnego klienta mobilnego,  w pełni współdzielone kalendarze i sprawne funkcje  przeszukiwania poczty. Dodatkowo, jednym z określonych przez nas kryteriów wyboru usługi był zintegrowany  w ramach jednego  interfejsu dostęp do tzw. dysku chmurowego i bezpieczeństwo danych – dodaje.

Wdrożenie przebiegło sprawnie. Wszystkie niezbędne operacje przeprowadzono w niecałe dwie godziny.

Office 365 - ITwiz

Tuatara

Wdrożenie w firmie Tuatara również przebiegło bez niespodziewanych trudności. Firma zdecydowała się przeprowadzić je samodzielnie. Jak przyznaje Krzysztof Goworek, wiceprezes zarządu Tuatara, o wyborze usługi zdecydowała oferowana przez Microsoft integracja. – Model subskrypcyjny został wybrany ze względu na optymalizację przepływów pieniężnych firmy  i dostosowanie wydatków do rzeczywistego wykorzystania oprogramowania i usług – wyjaśnia.

Office 365 - wdrożenie

Office 365 – bądź na bieżąco!

Dzięki wieloletniemu partnerstwu oraz inwestycji w rozwój i wiedzę naszego zespołu posiadamy aż szesnaście złotych kompetencji Microsoft (więcej informacji tutaj). Jeśli zastanawiasz się nad zastosowaniem Office 365, zachęcamy do wzięcia udziału w naszych darmowych szkoleniach online, gdzie omawiamy szczegóły usługi i prezentujemy jej funkcjonalności. Wszelkie informacje można znaleźć na https://office365.senetic.pl/.

Z innymi przykładami wdrożeń można zapoznać się na naszej stronie https://office365.senetic.pl/case-studies/. Zapraszamy!

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.