0

SPDS – Samsung upraszcza obsługę drukarek

SPDS - Samsung upraszcza obsługę drukarekSamsung poinformował o wprowadzeniu do oferty aplikacji systemowej do diagnostyki usterek w drukarkach. Rozwiązanie SPDS (Smart Printer Diagnostic System) udziela wskazówek w formie graficznej i wideo, błyskawicznie wykrywając i eliminując wszelkie nieprawidłowości. To przydatne zwłaszcza dla zwykłych użytkowników, którym samodzielna naprawa mogłaby przysporzyć sporo problemów. Szeroki wybór drukarek Samsung dostępny jest w naszej ofercie.

Dzięki przystępnej formie wskazówek SPDS standaryzuje jakość usług IT, niezależnie od miejsca, w którym przebywa użytkownik. Klienci zyskują dostęp do szerokiej bazy instrukcji serwisowych, informacji technicznych, materiałów edukacyjnych i zawiadomień.

Odbierając na urządzeniu mobilnym komunikat o błędzie, użytkownik automatycznie otrzymuje identyfikację i usterki i wskazówki dotyczące tego, jak krok po kroku rozwiązać dany problem. Ogranicza to koszty i czas, jakie są wymagane w przypadku wzywania serwisu i korzystania z profesjonalnej obsługi technicznej.

Rozwiązanie spotkało się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem. Jest chwalone m.in. za ujednolicenie nierównego poziomu obsługi, wynikającego z różnych przyczyn – od braku fachowej wiedzy po niewystarczające doświadczenie.

Aplikację można pobrać z Google Play i Galaxy Apps. By uzyskać dostęp do serwera SPDS wymagana jest zgoda Samsung Electronics.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.