0

Senetic osiągnął 17-proc. wzrost sprzedaży w 2014 roku

Senetic osiągnął 17-proc. wzrost sprzedaży w 2014 rokuPrzychody Senetic w 2014 roku osiągnęły poziom 240 mln złotych, co oznacza wzrost o 17 proc. w stosunku do roku 2013. Dynamika wzrostu sprzedaży kluczowego w ofercie Senetic oprogramowania Microsoft była większa i wyniosła 22 proc. W 2014 roku w firmie zaopatrywało się 12,5 tysiąca klientów, a zatrudnienie wzrosło z 50 do 100 osób. 

– To był dla nas udany rok. Osiągnęliśmy sprzedaż zgodną z oczekiwaniami, z dynamiką powyżej rynku, poszerzyliśmy ofertę i zdobyliśmy nowych klientów. Rozbudowaliśmy firmę, w 2014 praktycznie podwoiliśmy zatrudnienie. Udało nam się również podnieść kwalifikacje pracowników i zoptymalizować procesy wewnątrz firmy – powiedział prezes zarządu Senetic SA Marcin Białożyt.

Firma Senetic jest szczególnie zadowolona z dynamiki sprzedaży oprogramowania Microsoft, która wyniosła 22 proc. Klienci rozpoznają Senetic jako kompetentnego i profesjonalnego dostawcę. Dzieje się tak dzięki inwestycji w uzyskanie 16 kompetencji Gold Microsoftu, dogłębnej wiedzy o licencjonowaniu i profesjonalnej obsłudze klientów.

O firmie Senetic

Senetic to wiodący dostawca najnowocześniejszych rozwiązań sieciowych, serwerowych oraz oprogramowania. Ma w swojej ofercie produkty i usługi najważniejszych światowych producentów i skupia się na tym, aby sposób ich dostarczenia klientom był najwłaściwszy.

Senetic chce przewyższać inne firmy jakością obsługi klientów: rozumieniem ich potrzeb, umiejętnością skonstruowania właściwej oferty, wsparciem przy wdrożeniu i eksploatacji. Tą zasadą kieruje się dobierając do oferty najnowocześniejsze linie produktowe, nieustannie szkoląc pracowników i doskonaląc działanie.

Senetic posiada certyfikat potwierdzający zgodność systemu zarządzania z wymaganiami normy ISO 9001:2008 w zakresie sprzedaży rozwiązań IT, Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, certyfikaty: VMware Premier Partner, Dell Preferred Partner, Oracle Gold Partner oraz Microsoft Certified Partner (16 kompetencji Gold).

Działająca od 2009 roku firma Senetic SA osiągnęła w 2014 roku 240 mln złotych przychodów, zatrudnia ponad 100 pracowników i ma swojej ofercie ponad 70 tysięcy produktów.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.