0

Senetic poszerza ofertę o rozwiązania LG

Monitor LG.Miło nam poinformować, że do naszej oferty dołączyły produkty marki LG. Na razie proponujemy funkcjonalne monitory, jednak już wkrótce nasz asortyment powiększy się o nowe rozwiązania.

Dostępne w ofercie produkty są gwarancją funkcjonalności, najwyższej klasy i nowoczesnego designu. Monitory LG dedykowane są różnym środowiskom, oferując m.in. zastosowanie gamingowe, graficzne, biurowe czy typowo domowe, z podstawowym pakietem możliwości.

Efektowna stylistyka, żywe kolory, minimalistyczny design i świetne parametry to tylko niektóre z powodów, dla których warto zwrócić na nie uwagę. Jeśli dodamy do tego fakt, że wyposażone są także w szereg poprawiających komfort pracy funkcji – np. technologię Flicker Safe, eliminująca męczące oczy migotanie obrazu czy tryb redukujący niebieskie światło – okazuje się, że to jedne z najlepszych rozwiązań na rynku. Potwierdzają to entuzjastyczne recenzje i opinie użytkowników.

Przypomnijmy, że LG, jako pierwsza firma w Polsce postawiła na najwyższe standardy w monitorach, wyprzedzając wymogi międzynarodowych przepisów. Ten krok pozwolił jej na ustabilizowanie mocnej pozycji lidera i zaoferowanie odbiorcom zupełnie nowej jakości produktów.

Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkowo korzystną pod względem cenowym ofertą producenta na naszej stronie – monitory LG w Senetic!

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.