0

Office 365 Video. Microsoft wychodzi naprzeciw potrzebom biznesowym

Office 365 Video. Microsoft wychodzi naprzeciw potrzebom biznesowymDefinicja pracy nad dokumentami na przestrzeni ostatnich lat uległa znacznej modyfikacji. To, co kiedyś wydawało się abstrakcyjne, obecnie staje się normą. Microsoft, wychodząc naprzeciw potrzebom biznesowym, wprowadza nowe narzędzia, które ułatwiają współpracę i edycję dokumentów.

Usługa Office 365 Video to platforma pozwalająca na udostępnianie i wspólną edycję tych samych dokumentów. Dzięki niej opcje dostępne dotychczas tylko dla obrazów, dokumentów tekstowych czy arkuszy kalkulacyjnych można stosować także w przypadku plików wideo. Tworząc materiały szkoleniowe, dema czy dynamiczne biznesowe prezentacje, nie trzeba już korzystać z narzędzi zewnętrznych, bazując na rozwiązaniu, które jest w zasięgu ręki.

W dużym uproszczeniu działanie Office 365 Video można porównać do serwisu YouTube. Dotyczy to zarówno funkcjonalności, jak i łatwości obsługi. Podstawową różnicą jest precyzyjna kontrola dostępu do konkretnych materiałów. Odtwarzacz obsługuje Flash i HTML5, dlatego może być wykorzystywany podczas pracy na nowych przeglądarkach.

Office 365 Video to część pakietu Office 365. Jej dostępność obejmuje rozwiązania bazujące na systemie Windows. Najprawdopodobniej będzie także dostępna na Apple iPhone.

Pełna oferta pakietów Microsoft Office 365 jest dostępna na naszej stronie https://office365.senetic.pl/pakiety-i-ceny/

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.