0

Senetic i Microsoft na wspólnej konferencji. Razem dla biznesu

Senetic i Microsoft na wspólnej konferencji. Razem dla biznesuW ostatni wtorek, wspólnie z firmą Microsoft zorganizowaliśmy konferencję „Microsoft dla biznesu”. Jej celem było przedstawienie efektywnych rozwiązań dla średnich i małych przedsiębiorstw, m.in. Microsoft Office 365 oraz Microsoft Azure.

Podczas konferencji przedstawiono sposoby na skuteczne usprawnienie komunikacji z klientami i partnerami biznesowymi za pomocą usług Outlook, Lync Online czy SharePoint.

Pakiet Office 365 łączy w sobie funkcjonalność znanych aplikacji Office z nowoczesnymi rozwiązaniami w chmurze. Umożliwia też połączenie dostępnych komunikatorów z Outlookiem, prowadzenie wideokonferencji, udostępnianie plików i prezentacji znajdujących się w chmurze, a także odczytywanie i edytowanie dokumentów.Senetic i Microsoft na wspólnej konferencji. Razem dla biznesu

Microsoft Azure to zintegrowane usługi obejmujące magazyny, dane, sieci i aplikacje. Pakiet ma za zadanie ułatwić realizację większej ilości zadań w krótszym czasie. Dzięki niemu można stworzyć infrastrukturę z maszyn wirtualnych i narzędzi do zarządzania. Daje też możliwość zarządzania usługami danych SQL i NoDQL, co pozwala w pełni korzystać z wszystkich funkcji programu SQL Server w chmurze. Dostępny jest z dowolnej lokalizacji, z czego zadowolone będą osoby pracujące zdalnie lub odbywające częste podróże służbowe. Dodatkowym plusem jest abonamentowa metoda rozliczania. Cena pakietu może być rozliczana miesięcznie lub rocznie, w zależności od preferencji i budżetu firmy.

Uczestnicy podeszli do konferencji z entuzjazmem. Rozwinęła się dyskusja w grupach, Senetic i Microsoft na wspólnej konferencji. Razem dla biznesugdzie eksperci rozwiewali wątpliwości przedsiębiorców. Największym zainteresowaniem cieszył się rozbudowany Outlook, który pozwala na zintegrowanie kalendarza użytkownika z kalendarzami pozostałych pracowników, a także pokazuje miejsce, z którego pracownik korzysta z poczty (możliwość identyfikacji IP z danym miejscem).

Chcesz zobaczyć, na co jeszcze go stać? Zapoznaj się z ofertą pakietów Microsoft Office 365.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.