1

Microsoft Office, OneDrive i Skype standardowym wyposażeniem Androida

Microsoft Office, OneDrive i Skype standardowym wyposażeniem AndroidaMicrosoft rozszerza obszar swojego działania. Już wkrótce pakiet biurowy Office czy komunikator Skype będą dostępne na wielu sprzętach bazujących na Androidzie.

Nowość dotyczy m.in. rozwiązań Dell, Datamatic, Trekstor, QMobile, Pegatron i kilku innych. Także Samsung zdecydował się na dodanie do Galaxy S6 usług OneDrive, OneNote i Skype. Planuje też poszerzyć ofertę o inne tablety. Co ważne, każdy użytkownik, posiadający wspomniany pakiet będzie mógł wykorzystać 100 GB w chmurze OneDrive.

Rosnąca popularność Microsoftu w obszarze mobilnym nie dziwi. Przyzwyczajeni do klasycznej, pecetowej wersji konsumenci wolą bazować na sprawdzonych usługach z mobilnymi udogodnieniami.

Czy oferta Microsoftu na stałe wpisze się w wyposażenie sprzętów bazujących na Androidzie? Być może. Na razie coraz pewniej radzi sobie na tym rynku i z pewnością będzie się rozwijać. Pamiętajmy jednak, że w dynamicznej rzeczywistości nowych technologii jedyną stałą jest zmiana.

Czytaj także:

Microsoft: Senetic z coraz większą liczbą złotych kompetencji
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Liczba komentarzy: 1

  1. No i bardzo dobrze, te programy to dzisiaj podstawa. Mnie osobiście cieszy Skype w telefonie, bo się przyzywyczaiłem do korzystania z tego programu na pececie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.