0

Senetic z kolejną złotą kompetencją Microsoft

Senetic z kolejną złotą kompetencją Microsoft.Miło nam poinformować, że zdobyliśmy kolejną złotą kompetencję Microsoft w obszarze Small and Midmarket Cloud Solutions. Jako jedyni w skali kraju posiadamy ich aż szesnaście, stale pogłębiając poziom współpracy z gigantem z Redmond.

Prestiżowy tytuł przyznawany jest partnerom o zaawansowanych kwalifikacjach. Podkreśla wszechstronne umiejętności i wiedzę naszych specjalistów. Otrzymane wyróżnienie dołączyło do grona wcześniej zdobytych złotych kompetencji:

Microsoft Partner

Gold Small and Midmarket Cloud Solutions

Gold Messaging

Gold Application Integration

Gold Data Analytics

Gold Data Platform

Gold Devices and Deployment

Gold Hosting

Gold Midmarket Solution Provider

Gold OEM

Gold Volume Licensing

Gold Software Asset Management

Gold Communications

Gold Small Business

Gold Digital Advertising

Gold Collaboration and Content

Gold Intelligent Systems

Silver Datacenter

Szybka realizacja zamówień i elastyczność w zakresie płatności sprawiły, że posiadamy wielu klientów zarówno z sektora komercyjnego, jak i publicznego oraz edukacyjnego. Specjalizujemy się w dostarczaniu Licencji Grupowych Open (MOLP), Open Value oraz Open Value Subscription. Oferujemy m.in. zbiór aplikacji i usług Office 365 oraz elastyczną platformę Azure, umożliwiającą szybkie tworzenie, wdrażanie i zarządzanie rozwiązaniami chmurowymi.

Produkty firmy Microsoft można znaleźć na www.senetic.pl.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.