0

Office 365 za darmo. Microsoft wychodzi naprzeciw potrzebom uczniów

Office 365 za darmo dla studentówMicrosoft informuje o wprowadzeniu darmowej wersji pakietu Office 365 dla uczniów i studentów na całym świecie. Wcześniej opcja była dostępna tylko w USA.

By otrzymać darmowy pakiet Office 365, wystarczy podać uczelniany lub szkolny adres mailowy, sprawdzany pod kątem statusu akredytacji instytucji edukacyjnej. Uprawnienia otrzymuje się dopiero po weryfikacji.

W usłudze przewidziano pakiet E1, który pozwoli nauczycielom, uczniom i studentom dowolnie korzystać z możliwości udostępnionych przez Office, m.in. z programu PowerPoint, Word czy Excel, w wersji online. Każdy z nich otrzyma też możliwość magazynowania danych w chmurze o pojemności nawet 1 terabajta. W skład bezpłatnego pakietu wchodzi też 50-gigabajtowa poczta klasy biznesowej oraz Microsoft Lync, pozwalający na przeprowadzanie wideokonferencji.

Płatny poziom E3 pozwoli na instalację pakietu Office z aplikacjami Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, OneNote, Access i Lync na pięciu komputerach Mac i PC oraz pięciu urządzeniach mobilnych. Można dzięki niemu sprawnie zarządzać aplikacjami przy użyciu zasad grupy, telemetrii i aktywacji na udostępnionym komputerze oraz skorzystać z samoobsługowej analizy do odnajdywania i wizualizowania danych w programie Excel. Wiąże się to z kosztem 2,3 euro miesięcznie. Wykładowcy i nauczyciele za te same funkcjonalności zapłacą je 4,10 euro.

Szczegóły dotyczące pakietu Office 365 znajdziesz na naszej stronie. Zapraszamy!

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.