0

Senetic na kolejnym poziomie partnerstwa z firmą Dell

Status Dell Preferred PartnerMożemy się pochwalić kolejnym stopniem partnerstwa z firmą Dell. Ze statusem Preferred Partner nasza współpraca i poziom kompetencji zespołu pozwalają na kompleksową realizację nawet najbardziej złożonych projektów. Dzięki temu nasi klienci mają pewność usprawnienia swojej pracy i osiągnięcia sukcesu na wybranych płaszczyznach.

Tytuł przyznawany jest partnerom, którzy wykazali się wyjątkowym poziomem zaangażowania we współpracę, ukończyli wymagane szkolenia i spełnili szereg innych wymagań biznesowych. Wyróżnione firmy cieszą się uznaniem jako eksperci ds. najważniejszych oferowanych produktów firmy Dell. Specjalistyczna wiedza w zakresie oferowanych rozwiązań pozwala na fachową obsługę w różnych obszarach działalności.

Wyróżnienie przyznane przez Dell to kolejne potwierdzenie zaawansowanych umiejętności i ambicji naszego zespołu. Wcześniej – w aż piętnastu obszarach naszych działań – otrzymaliśmy tytuł „Złoty Certyfikowany Partner Microsoft”, znajdując się pod tym względem na pierwszym miejscu w skali całego kraju (więcej na ten temat można przeczytać TUTAJ). Także firma VMware przyznała nam niedawno status Premier VMware Partner, który posiada tylko sześciu dostawców w Polsce (więcej informacji TUTAJ).

Dzięki wyróżnieniom, oferowane usługi i serwis nie tylko wkraczają na nowy, bardziej zaawansowany poziom. Ma to również odzwierciedlenie w konkurencyjnych cenach, pozwalających klientom na zaopatrywanie się w najlepsze produkty na rynku.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.
Avatar

Anna Gawron

Lubi pisać. Przygodę z technologiami zaczęła dość niepozornie – od fascynacji Nintendo 64. Gdy tylko nadarzyła się okazja, by dzielić się nowinkami technologicznymi, nie mogła odmówić. Współtworząc profesjonalną przestrzeń do informowania o tym, co ważne i ciekawe, analizuje dziesiątki materiałów, by wybrać te, które zainteresują użytkownika. Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa i technologii użytkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.