0

Senetic z Advanced Specialization od Microsoft

Mamy ogromną przyjemność poinformować o zdobyciu Advanced Specialization w kategorii Adopition and Change Management. Jest to kolejny krok na drodze rozwoju know how z obszaru rozwiązań Microsoft w organizacji, który pokazuje silną pozycję Senetica jako partnera technologicznego dla firm na całym świecie.

Senetic zdobył  dotychczas  6 na 6 możliwych specjalizacji Solutions Partner od Microsoft: Data & AI, Digital & App Innovation, Infrastructure, Business Applications, Modern Work oraz Security. Niewielu partnerów Microsoft może pochwalić się takim zakresem kompetencji i umiejętności. Komplet wszystkich sześciu specjalizacji jest obiektywną referencją ich unikalnej wiedzy i doświadczenia partnerów Microsoft. Kolejnym krokiem było zdobycie Advanced Specialization. 

Advanced Specialization od Microsoft 

Advanced Specialization pokazują najwyższy poziom kompetencji partnerów Microsoft w danych kategoriach. Specjalizację Adoption and Change Management uzyskują firmy, które posiadają szeroką wiedzę, rozległe doświadczenie i udokumentowane sukcesy w zakresie świadczenia usług adopcji i zarządzania zmianą technologiczną u swoich klientów. – Firmy mają znacznie większe szanse na osiągnięcie lub przekroczenie celów biznesowych dzięki skutecznemu zarządzaniu zmianą. Jesteśmy dla naszych klientów partnerem w tym procesie, udostępniamy im nasze zaplecze technologiczne w postaci wykwalifikowanych doradców i inżynierów. Cieszymy się, że nasze osiągnięcia zostały docenione i wyróżnione, czego owocem jest Advanced Specialization  Microsoft na naszym koncie – mówi Katarzyna Król, Business Development Manager w Senetic.  

Kwalifikujący się partnerzy muszą spełniać najwyższe standardy świadczenia usług i pomocy technicznej. Wszystkie wymagania są weryfikowane przez firmę Microsoft. Advanced Specialization zdobywają ci partnerzy, którzy spełnili wszystkie restrykcyjne wymagania. 

Chciałbyś porozmawiać o tym, jak wykorzystać nasze kompetencje i wiedzę, żeby rozwijać Twoją firmę? Skontaktuj się z nami! 

Zespół naszych ekspertów chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci dopasować rozwiązania do potrzeb Twojej firmy: 
Tel.: +48 32 420 92 45   
Email:[email protected]  

Na naszej stronie internetowej znajdziesz więcej informacji na temat rozwiązań. Sprawdź i dowiedz się więcej: MICROSOFT 365 

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Zostaw numer kontaktowy i/lub adres e-mail, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania

  Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują sie w polityce prywatności

  Avatar

  Joanna Muszynska

  Microsoft Marketing Manager

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.