0

Nowa jakość pracy: Copilot+ PCs z Windows 11

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie technologii, firmy nieustannie szukają sposobów na zwiększenie efektywności i innowacyjności. Microsoft, wychodząc naprzeciw tym potrzebom, wprowadził Copilot+ PCs z Windows 11 – urządzenia, które dzięki zaawansowanym funkcjom AI, mogą zrewolucjonizować sposób pracę biurową.

Czym jest Copilot+ PCs

Copilot+ PCs to nowa kategoria komputerów z systemem Windows 11, wyposażonych w zaawansowany Neural Processing Unit (NPU), który umożliwia wykonywanie ponad 40 bilionów operacji na sekundę. Dzięki temu te urządzenia oferują niezwykle szybkie i inteligentne przetwarzanie danych, co otwiera nowe możliwości w zakresie automatyzacji i analizy danych.

Przede wszystkim urządzenia są wyposażone w innowacyjne funkcje sztucznej inteligencji, które całkowicie zmieniają podejście do pracy z komputerem.

Kluczowe Funkcje AI w Copilot+ PCs

Recall (wkrótce dostępne): Funkcja Recall umożliwia szybkie odnalezienie wcześniej przeglądanych treści na urządzeniu. Niezależnie od tego, czy są to dokumenty, obrazy, strony internetowe, wiadomości e-mail czy aplikacje, Recall sprawia, że wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Ta funkcja jest szczególnie przydatna dla osób, które muszą zarządzać dużą ilością informacji i potrzebują szybkiego dostępu do nich.

Jak użyć funkcji Recall

Live Captions: Ta funkcja automatycznie tłumaczy dźwięk i treści wideo na napisy w języku angielskim, obsługując przy tym ponad 40 języków. Dzięki Live Captions użytkownicy mogą lepiej zrozumieć międzynarodowe treści i komunikować się bez barier językowych.

Jak wykorzystać funkcję Live Captions

Cocreator w Paint: Dzięki integracji z Copilot+ PCs, Paint zyskuje nowe możliwości w zakresie tworzenia i edycji obrazów. Użytkownicy mogą wprowadzać tekstowe polecenia, a narzędzie automatycznie generuje obrazy na podstawie tych poleceń. Cocreator upraszcza proces twórczy, umożliwiając szybkie i intuicyjne tworzenie grafik.

Jak użyć funkcji Cocreator w Copilot+ PC

Windows Studio Effects: Ta funkcja poprawia jakość obrazu i dźwięku podczas wideokonferencji, oferując zaawansowane efekty takie jak: kreatywne filtry, portretowe oświetlenie, teleprompter do kontaktu wzrokowego oraz automatyczne rozmycie tła. Co więcej, Studio Effects minimalizuje szumy w tle, co sprawia, że użytkownicy zawsze wyglądają i brzmią profesjonalnie.

Jak wykorzystać funkcję Windows Studio Effects

W czym pomaga Copilot+ PCs

Urządzenia Copilot+ PCs są pierwszym krokiem w przyszłość, jaką jest nowa generacja komputerów zintegrowanych z AI. Technologia otwiera przed użytkownikiem drzwi do zupełnie nowych możliwości i ułatwia pracę na wielu obszarach.

Optymalizacja procesów: dzięki zaawansowanym funkcjom AI, Copilot+ PCs mogą automatyzować wiele rutynowych zadań, co pozwala pracownikom skupić się na bardziej strategicznych działaniach. Funkcje takie jak Recall czy Live Captions mogą znacząco skrócić czas potrzebny na wyszukiwanie informacji, czy komunikację międzynarodową.

Wsparcie dla kreatywności: funkcja Cocreator w Paint jest doskonałym narzędziem dla działów zajmujących się tworzeniem wizualnych materiałów marketingowych lub prezentacji. Dzięki automatycznemu generowaniu obrazów na podstawie tekstowych poleceń, proces tworzenia staje się szybszy i bardziej efektywny.

Poprawa jakości komunikacji: Windows Studio Effects i Live Captions znacząco poprawiają jakość komunikacji wideo, co jest kluczowe w czasach pracy zdalnej. Lepsza jakość obrazu i dźwięku, a także możliwość automatycznego tłumaczenia, sprawiają, że wideokonferencje stają się bardziej efektywne i produktywne.

Copilot+ PCs z Windows 11 to nowa era w dziedzinie komputerów osobistych, które dzięki zaawansowanym funkcjom AI, mogą znacząco poprawić efektywność i innowacyjność w działach IT. Dzięki funkcjom takim jak Recall Live Captions, Cocreator w Paint, Windows Studio Effects i Automatic Super Resolution, te urządzenia oferują wiele możliwości, które mogą zrewolucjonizować sposób pracy. Są idealnym wyborem dla firm, które chcą być innowacyjne i optymalizować funkcjonowanie dzięki sztucznej inteligencji.

Jeśli chciałbyś porozmawiać o tym, jak zaplanować wdrażanie rozwiązań Microsoft opartych na sztucznej inteligencji, koniecznie skontaktuj się z nami!

Zespół naszych ekspertów chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie:

Tel.: +48 32 420 92 45 

Email: [email protected]

Zapraszamy również na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat: Microsoft 365

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Zostaw numer kontaktowy i/lub adres e-mail, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania

  Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują sie w polityce prywatności

  Avatar

  Joanna Muszynska

  Microsoft Marketing Manager

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.