0

Microsoft Dynamics 365 Contact Center – obsługa klienta oparta na AI

Microsoft zapowiedział nowe rozwiązanie: Dynamics 365 Contact Center, które wprowadza generatywną sztuczną inteligencję do każdego kanału komunikacji z klientem. Od 1 lipca to niezależne rozwiązanie Contact Center as a Service (CCaaS) pozwala klientom maksymalizować ich dotychczasowe inwestycje, łącząc się z preferowanymi systemami zarządzania relacjami z klientem (CRM) lub aplikacjami dedykowanymi.

Lepsza obsługa klienta dzięki generatywnej sztucznej inteligencji

Wymagania klientów wobec obsługi są wyższe niż kiedykolwiek wcześniej. Długie czasy oczekiwania, przekierowywanie do niewłaściwego agenta lub konieczność wielokrotnego powtarzania informacji to nie tylko frustracja dla klientów, ale również koszty dla biznesu. Według badań ponad połowa osób, które doświadczają złej obsługi klienta, kończy wydając mniej lub decyduje się złożyć zamówienie gdzie indziej.

Generatywna sztuczna inteligencja zmienia obsługę klienta i rewolucjonizuje sposób funkcjonowania działów obsługi – od innowacyjnych funkcjonalności w kanałach cyfrowych i głosowych, które umożliwiają klientom samodzielne rozwiązywanie problemów, po wyposażenie agentów w odpowiedni kontekst pracy oraz integrację działań w celu zwiększenia efektywności i obniżenia kosztów.

Dynamics 365 Contact Center

Microsoft Dynamics 365 Contact Center wykorzystuje generatywną sztuczną inteligencję w całym przepływie pracy centrum kontaktowego. Jest zbudowany natywnie na chmurze Microsoft, aby zapewnić skalowalność i integrację z dotychczasowym CRM lub aplikacjami dedykowanymi.

Kluczowe funkcje Dynamics 365 Contact Center

Samoobsługa: Zaawansowane i zintegrowane Copiloty dla kanałów cyfrowych i głosowych umożliwiają kontekstowe, spersonalizowane rozmowy. Łącząc technologie IVR od Nuance z narzędziem Microsoft Copilot Studio do projektowania bez kodu lub z minimalnym kodowaniem, centra kontaktowe mogą w sposób spersonalizowany i automatyczny obsługiwać klientów.

Wspomaganie pracowników działu Obsługi Klientów: We wszystkich kanałach, inteligentne kierowanie prowadzi przychodzące zgłoszenia, które wymagają ludzkiej interwencji, do najlepszego w tym danym przypadku agenta. Kiedy klient dociera do agenta, Dynamics 365 Contact Center dostarcza agentowi komplet informacji na jego temat dzięki generatywnej sztucznej inteligencji. Wykorzystywane są narzędzia do analizy nastrojów w czasie rzeczywistym, tłumaczenia, podsumowania rozmów, transkrypcji i wiele innych, które pomagają poprawić jakość obsługi. Automatyzują one także powtarzalne zadania takie jak podsumowanie sprawy, szkic e-maila, czy sugerują odpowiedź.

Efektywność operacyjna: Wydajność centrum kontaktowego zależy nie tylko od doświadczeń klientów i agentów, ale także od tego, co dzieje się za kulisami. Rozwiązanie firmy Microsoft pomaga zespołom obsługi wcześnie wykrywać problemy, poprawiać kluczowe wskaźniki KPI i szybko się adaptować. Dzięki raportowaniu w czasie rzeczywistym opartemu na generatywnej sztucznej inteligencji, Dynamics 365 Contact Center pozwala liderom obsługi optymalizować operacje centrum kontaktowego we wszystkich kanałach wsparcia, w tym w zarządzaniu personelem.

Jeśli chciałbyś porozmawiać o tym, jak zaplanować wdrażanie rozwiązań Microsoft opartych na sztucznej inteligencji, koniecznie skontaktuj się z nami!

Zespół naszych ekspertów chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie:

Tel.: +48 32 420 92 45 

Email: [email protected]

Zapraszamy również na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat: Microsoft 365

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Zostaw numer kontaktowy i/lub adres e-mail, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania

  Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują sie w polityce prywatności

  Avatar

  Joanna Muszynska

  Microsoft Marketing Manager

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.