0

Senetic zdobył 6/6 specjalizacji Solutions Partner od Microsoft

Z dumą ogłaszamy, że zdobyliśmy szóstą i zarazem ostatnią z możliwych do uzyskania specjalizacji Solutions Partner od Microsoft: Security. Oznacza to, że posiadamy pełen zakres kompetencji, które umożliwiają nam kompleksową obsługę klientów we wszystkich dostępnych obszarach.

 

Senetic posiada sześć specjalizacji Solutions Partner: Data & AI, Digital & App Innovation, Infrastructure, Business Applications, Modern Work oraz Security. Niewielu partnerów Microsoft może pochwalić się takim zakresem kompetencji i umiejętności. Komplet wszystkich sześciu specjalizacji jest więc identyfikatorem najbardziej zaawansowanych pod względem technologicznym partnerów Microsoft i obiektywną referencją ich unikalnego know how.

–  Rozwój i zdobywanie kompetencji są wpisane w DNA naszej organizacji, bez tego nie moglibyśmy towarzyszyć naszym klientom w ich cyfrowej transformacji na najwyższym poziomie  – mówi Katarzyna Król, Business Development Manager w Senetic – Posiadane know how, które obrazują zdobyte specjalizacje Solutions Partner, pozwala nam obsługiwać klientów w każdym możliwym obszarze. Nasza wiedza i doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań Microsoft w firmach na całym świecie to unikalna wartość dodana, którą oferujemy naszym klientom. Stawiamy sobie wysoką poprzeczkę w zakresie rozwoju swoich umiejętności, żeby zawsze odpowiadać na potrzeby dynamicznie zmieniającego się dziś rynku – dodaje Katarzyna Król.

Żeby zostać Solutions Partnerem Microsoft w konkretnym obszarze, partner musi spełnić bardzo rygorystyczne warunki pod takimi względami, jak efektywność, umiejętności i kompetencje oraz sukcesy w rozwijaniu wykorzystania rozwiązań u Klientów. Wszystkie są obiektywnie mierzone i poświadczane przez zdobywane przez partnerów certyfikaty, udział w szkoleniach czy ilość wdrożeń. Żeby uzyskać Solutions Partner w obszarze Security, należy zdobyć odpowiednią ilość punktów w zakresie poświadczonych certyfikatami umiejętności oraz wdrożeń czy rozwoju środowiska klienta w zakresie bezpieczeństwa.

Oznaczenie Solutions Partner pomaga identyfikować partnerów z doświadczeniem w konkretnym obszarze, którzy z sukcesami wdrażają rozwiązania Microsoft u swoich klientów.

Chciałbyś porozmawiać o tym, jak wykorzystać nasze kompetencje i wiedzę, żeby rozwijać Twoją firmę? Skontaktuj się z nami!

Zespół naszych ekspertów chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci dopasować rozwiązania do potrzeb Twojej firmy:
Tel.: +48 32 420 92 45  
Email: [email protected] 

Na naszej stronie internetowej znajdziesz więcej informacji na temat rozwiązań. Sprawdź i dowiedz się więcej: MICROSOFT 365

 

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Zostaw numer kontaktowy i/lub adres e-mail, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania

  Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują sie w polityce prywatności

  Avatar

  Joanna Muszynska

  Microsoft Marketing Manager

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.