0

Jak działa Copilot w Plannerze

Microsoft wprowadził Copilot w Plannerze, narzędzie AI, które wspomaga zarządzanie projektami w Microsoft Teams. Funkcja ta jest dostępna w wersji preview dla użytkowników z licencjami Project Plan 3 lub Project Plan 5. Copilot w Plannerze wykorzystuje sztuczną inteligencję do uproszczenia planowania, zarządzania i śledzenia projektów.

W jaki sposób Copilot w Planerze wspiera wydajność pracy

 • Planowanie

Copilot upraszcza fazę planowania, generując i dodając zadania, cele i segmenty na podstawie poleceń użytkownika. Tworzy kompleksowy plan, dzieląc pracę na mniejsze, łatwiejsze do zarządzania komponenty. Dzięki temu zespoły mogą ustalać realistyczne cele i mieć klarowną mapę do ich osiągnięcia.

 • Zarządzanie

Copilot działa jak cyfrowy asystent, pomagając zespołom utrzymać kurs nakierowany na realizację celów. Identyfikuje kolejne kroki, dzieli duże zadania na możliwe do wykonania elementy i efektywnie zarządza obciążeniem zespołu. Copilot zapewnia płynność współpracy między AI a członkami zespołu. Pomaga również w rozwiązywaniu problemów, rozszerzaniu zakresów i wprowadzaniu niezbędnych korekt do planów.

 • Śledzenie

Monitorowanie postępów projektu jest kluczowe, a Copilot świetnie radzi sobie w tej dziedzinie. Odpowiada na pytania dotyczące postępu, priorytetów i obciążenia pracą, zapewniając szybki dostęp do najważniejszych informacji. Ta funkcja pomaga zespołom być na bieżąco i podejmować świadome decyzje.

Rozpoczęcie pracy z Copilot w Planerze

Aby uzyskać dostęp do Copilot w Plannerze, użytkownicy muszą mieć licencję Project Plan 3, Project Plan 5 lub premium trial. Po uruchomieniu nowego Plannera w Microsoft Teams użytkownicy mogą sprawdzić przycisk podglądu Copilot, aby rozpocząć korzystanie z jego funkcji. Organizacje mogą również włączyć Teams Public Preview, aby uzyskać wczesny dostęp.

Integracja zadań z Copilotem w Plannerze rewolucjonizuje zarządzanie projektami, oferując wsparcie AI w planowaniu, zarządzaniu i śledzeniu zadań. Dzięki solidnym funkcjom i płynnej integracji z Microsoft Teams, Copilot umożliwia zespołom bardziej efektywną pracę i osiąganie celów z większą łatwością.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? ZOBACZ NASZ GUIDEBOOK NA TEMAT NARZĘDZI MICROSOFT 365 COPILOT

Jeśli chciałbyś porozmawiać o tym, jak zaplanować wdrażanie rozwiązań Microsoft opartych na sztucznej inteligencji, koniecznie skontaktuj się z nami!

Zespół naszych ekspertów chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie:

Tel.: +48 32 420 92 45 

Email: [email protected]

Zapraszamy również na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat: Microsoft 365 Copilot

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Zostaw numer kontaktowy i/lub adres e-mail, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania

  Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują sie w polityce prywatności

  Avatar

  Joanna Muszynska

  Microsoft Marketing Manager

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.