0

AI w kamerach Ubiquiti

Ubiquiti - security cameras

W produktach Ubiquiti technologia sztucznej inteligencji (AI) odgrywa kluczową rolę, otwierając produkty sieciowe na zaawansowane funkcje w zakresie rozpoznawania twarzy oraz klasyfikacji pojazdów i dźwięków. Dzięki zastosowaniu AI w kamerach Ubiquiti można identyfikować i etykietować osoby, co podnosi poziom bezpieczeństwa monitorowanych obiektów. Proste kliknięcie pozwala na dostęp do pełnej historii wydarzeń związanych z rozpoznaniem twarzy na wszystkich kamerach, ułatwiając proces śledzenia incydentów.

AI w służbie bezpieczeństwa

Ponadto technologia AI umożliwia natychmiastowe powiadamianie o osobach podejrzanych, tagując je i wysyłając powiadomienia w momencie ich rozpoznania na terenie obiektu. To skuteczne narzędzie w zakresie zapewnienia proaktywnych działań w dziedzinie bezpieczeństwa. AI umożliwia również klasyfikację pojazdów, co ułatwia lokalizację i identyfikację pojazdów według ich typu czy koloru. Co więcej, dzięki funkcji klasyfikacji dźwięków, można filtrować incydenty związane z dźwiękami, takimi jak stłuczone szyby, rozmowy czy uruchomione alarmy samochodowe, co zwiększa świadomość w zakresie wydarzeń na monitorowanym obszarze.

UniFi AI Cameras

Kamery Ubiquiti

Nowe kamery Ubiquiti z serii G5 Dome Ultra i G5 Turret Ultra wykorzystując technologię AI, zapewniają możliwości, jakich dotąd nie posiadały żadne kamery. Ubiquiti G5 Dome, dzięki swojemu ultrakompaktowemu rozmiarowi oraz specjalnej akcesorium Flush Mount. Ta kamera stanowi idealne rozwiązanie do monitorowania obszarów wewnątrz pomieszczeń. Natomiast G5 Turret Ultra łączy w sobie doskonałą jakość obrazu, zakres widzenia w nocy oraz wytrzymałość w jednym kompaktowym urządzeniu. Obydwa modele są zoptymalizowane pod kątem profesjonalnej instalacji w różnorodnych środowiskach. Sprawia to, że są idealnym rozwiązaniem dla szerokiego spektrum miejsc i instalacji.

Ekosystem bezpieczeństwa od Ubiquiti

Wszystkie te innowacyjne funkcje są wynikiem wielu lat rozwoju i badań, które doprowadziły do stworzenia kamery, która nie tylko oferuje wyjątkowe możliwości w zakresie monitorowania, ale również jest łatwa w instalacji i obsłudze. Dzięki temu Ubiquiti kontynuuje swoją misję zapewnienia klientom najlepszych rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa. Wykorzystując najnowocześniejsze technologie, takie jak sztuczna inteligencja czyli AI.

G5 Dome Ultra

Dodatkowo warto wspomnieć o innowacyjnym rozwiązaniu Protect 3.0 od Ubiquiti, które zapewnia kompleksową ochronę i zarządzanie sieciami w sposób bardziej efektywny oraz wydajny. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się jeszcze lepszym poziomem bezpieczeństwa i kontroli nad swoimi systemami monitoringu.

Nie zapominajmy także o ofercie UniFi od Ubiquiti, które są idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają zaawansowanych kamer monitoringu. Kamer, które oferują najwyższą jakość obrazu, niezawodność i wszechstronność. Dzięki nim codzienny monitoring obiektów staje się jeszcze bardziej efektywny i precyzyjny.

Avatar

Senetic.pl

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.