0

Microsoft Copilot Security dostępny od 1 kwietnia

Microsoft Copilot Security będzie ogólnodostępny na całym świecie 1 kwietnia 2024 roku. Jest to pierwsze w branży generatywne rozwiązanie AI, które pomoże specjalistom ds. bezpieczeństwa i IT wychwycić to, co przegapili, działać szybciej i wzmocnić wiedzę zespołu. Copilot jest oparty na danych na dużą skalę oraz analizie zagrożeń, w tym ponad 78 bilionach sygnałów bezpieczeństwa przetwarzanych przez Microsoft każdego dnia. W połączeniu z dużymi modelami językowymi dostarcza dostosowanych informacji na temat zagrożeń i kierowania kolejnymi krokami. Dzięki Copilot możesz chronić swoją organizację z szybkością i skalą sztucznej inteligencji oraz przekształcić swoje operacje bezpieczeństwa.

Według badania przeprowadzonego przez firmę Microsoft, dzięki Copilot for Security, doświadczeni specjaliści ds. bezpieczeństwa są szybsi i dokładniejsi w swojej pracy:

  • Doświadczeni analitycy bezpieczeństwa byli o 22% szybsi dzięki Copilot.
  • Byli o 7% dokładniejsi we wszystkich zadaniach podczas korzystania z Copilot.
  • 97% stwierdziło, że chce korzystać z Copilot następnym razem, gdy będą wykonywać to samo zadanie.

Kluczowe funkcje Copilot Security:

Wykrywanie anomalii: Copilot for Security stale analizuje ruch sieciowy i identyfikuje niezwykłe wzorce, które mogą wskazywać na atak lub próbę włamania.

Identyfikacja zagrożeń: Dzięki analizie big data i zaawansowanym algorytmom, Copilot potrafi szybko identyfikować nowe rodzaje zagrożeń i adaptować się do zmieniającego się krajobrazu cyberbezpieczeństwa.

Rekomendacje działań: Po wykryciu potencjalnego zagrożenia, Copilot for Security automatycznie generuje rekomendacje działań, które należy podjąć w celu zabezpieczenia systemu przed atakiem.

Integracja z systemami ochrony: Copilot for Security doskonale współpracuje z innymi narzędziami ochronnymi, tworząc kompleksową i skuteczną strategię bezpieczeństwa.

Prompty w języku naturalnym: Współpraca z Microsoft Copilot Security odbywa się w języku naturalnym, za pomocą generowanie promptów w postaci komend i poleceń.

Dostępność Copilot Security

Copilot for Security będzie dostępny w modelu pay-as-you-go. Jest to model licencjonowania oparty na płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem, który sprawia, że Copilot for Security będzie dostępny dla szerszego grona organizacji. Dzięki temu elastycznemu, opartemu na zużyciu modelowi cenowemu można szybko rozpocząć pracę, a następnie skalować wykorzystanie i koszty zgodnie z potrzebami i budżetem.

Copilot jest wielojęzyczny i może przetwarzać monity i odpowiadać w ośmiu językach z wielojęzycznym interfejsem dla 25 różnych języków, dzięki czemu jest gotowy na wszystkie główne obszary geograficzne w Ameryce Północnej i Południowej, Europie i Azji.

Jeśli chciałbyś porozmawiać o tym jak zaplanować wdrażanie rozwiązań Microsoft opartych na sztucznej inteligencji, koniecznie skontaktuj się z nami!

Zespół naszych ekspertów chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie:

Tel.: +48 32 420 92 45 

Email: [email protected]

Zapraszamy również na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat produktów. Sprawdź i dowiedz się więcej:  https://microsoft365.senetic.pl/.

Avatar

Joanna Muszynska

Microsoft Marketing Manager

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.