0

W jaki sposób wykorzystać Microsoft 365 Copilot w aplikacji Outlook

W dobie cyfrowej transformacji, efektywne zarządzanie pocztą elektroniczną jest ważnym elementem naszej biurowej codzienności. Microsoft 365 Copilot, zintegrowany z aplikacją Outlook, stanowi odpowiedź na to wyzwanie, oferując szereg możliwości, które rewolucjonizują sposób, w jaki pracujemy z naszą skrzynką odbiorczą. Dowiedz się w jaki sposób możesz podnieść swoją efektywność dzięki Microsoft 365 Copilot.

Copilot w Outlook zapewnia zaawansowane wsparcie dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, umożliwiając użytkownikom efektywniejsze zarządzanie ich komunikacją elektroniczną. Oto kluczowe funkcje i korzyści płynące z korzystania z tego narzędzia:

1. Automatyczne sortowanie i priorytetyzacja wiadomości

Copilot inteligentnie analizuje przychodzące wiadomości, sortując je i przyznając priorytety w oparciu o wcześniejsze interakcje, wagę korespondentów oraz tematykę. Dzięki temu, użytkownicy mogą skupić się na najważniejszych e-mailach, oszczędzając czas i zwiększając swoją produktywność.

2. Generowanie i personalizacja odpowiedzi

Dzięki zdolnościom generatywnym, Copilot może sugerować spersonalizowane odpowiedzi na przychodzące wiadomości, co jest nieocenione przy obsłudze rutynowej korespondencji. Użytkownik może dostosować sugerowane odpowiedzi, co znacząco przyspiesza proces komunikacji.

3. Podsumowania i przypomnienia

Copilot może automatycznie podsumowywać długie wątki e-maili, wydobywając najważniejsze informacje i akcje do podjęcia. Dodatkowo, narzędzie może przypominać o ważnych wiadomościach i terminach, dzięki czemu żadna ważna informacja nie zostanie przeoczona.

4. Efektywna organizacja spotkań

Organizacja spotkań jest teraz prostsza niż kiedykolwiek. Copilot może sugerować terminy spotkań na podstawie dostępności uczestników, a także przygotowywać i wysyłać zaproszenia, oszczędzając użytkownikom czas na organizację kalendarza.

5. Bezpieczeństwo i prywatność

Microsoft 365 Copilot jest zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i prywatności użytkowników. Wszystkie dane są chronione i przetwarzane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, zawartymi w globalnej polityce firmy Microsoft.

Microsoft 365 Copilot w Outlook to nie tylko narzędzie do zarządzania e-mailami. To kompleksowe rozwiązanie, które ułatwia komunikację, zwiększa produktywność i pomaga w organizacji pracy. Dzięki Copilotowi, zarządzanie skrzynką odbiorczą staje się bardziej intuicyjne, efektywne i mniej czasochłonne, co jest kluczowe w szybkim tempie współczesnego świata biznesu.

Jak kupić licencję Microsoft 365 Copilot

Copilot jest zintegrowany z Microsoft 365 i wbudowany w wykorzystywane na co dzień, popularne biurowe aplikacje Microsoft 365 – Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams. Każda z nich wyposażona jest w dedykowane funkcje, które znacznie poprawiają efektywność codziennych zadań. Przede wszystkim eliminują rutynowe czynności i pomagają w pracach kreatywnych.

Microsoft 365 Copilot nie może funkcjonować jako samodzielna subskrypcja i wymaga, aby użytkownik posiadał licencję podstawową (Microsoft 365 E3/E5, Office 365 E3/E5 lub Microsoft 365 Business Standard/Business Premium). Rozwiązanie dostępne jest jako licencja roczna, póki co w wybranych językach (angielski, hiszpański, japoński, francuski, niemiecki, portugalski, włoski, chiński uproszczony), ale wkrótce zostanie rozszerzone o obsługę innych języków (polski, arabski, chiński tradycyjny, czeski, duński, holenderski, fiński, hebrajski, węgierski, koreański, norweski, rosyjski, szwedzki, tajski, turecki i ukraiński).

Jeśli chciałbyś porozmawiać o tym jak zaplanować wdrażanie rozwiązań Microsoft opartych na sztucznej inteligencji, koniecznie skontaktuj się z nami!

Zespół naszych ekspertów chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie:

Zapraszamy również na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat produktów. Sprawdź i dowiedz się więcej: https://microsoft365.senetic.pl/.

 

Avatar

Joanna Muszynska

Microsoft Marketing Manager

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.