0

Rewolucja w tworzeniu tekstów: Microsoft 365 Copilot w Word

Microsoft 365 Copilot, innowacyjne narzędzie zintegrowane z aplikacją Word, otwiera nowe możliwości dla użytkowników, którzy na co dzień pracują z tekstami. To nowoczesne rozwiązanie łączy w sobie zaawansowaną sztuczną inteligencję i machine learning, oferując użytkownikom nie tylko pomoc w pisaniu treści, ale również inspirację i wsparcie w codziennej pracy z dokumentami.

Zastosowanie Microsoft 365 Copilot w Word jest wszechstronne. Narzędzie to potrafi generować tekst na podstawie podanych wytycznych, co jest szczególnie przydatne przy tworzeniu szkiców artykułów, raportów czy prezentacji. Użytkownik podaje temat lub kilka kluczowych punktów, a Copilot generuje spójny, dobrze strukturyzowany tekst, który można dalej edytować i dostosowywać do własnych potrzeb. Narzędzie potrafi przeanalizować załączniki i na podstawie wskazanej treści przygotować odpowiedni dokument według potrzeb użytkownika opisanych językiem naturalnym.

Jednak możliwości Copilota sięgają dalej. Narzędzie to oferuje także wsparcie w redagowaniu tekstów, sugerując synonimy, poprawiając gramatykę oraz styl, co jest nieocenione w pracy nad profesjonalnymi dokumentami. Dodatkowo, Copilot może pomóc w przeszukiwaniu zawartości dokumentu, wyciągając najważniejsze informacje i podsumowując długie fragmenty tekstu, co znacznie przyspiesza pracę. Może na podstawie treści przygotować listę FAQ, które odpowiedzą na kluczowe kwestie czy też poprawić formę wizualną dokładając obrazy i podpowiadając design.

Kolejną korzyścią jest interaktywna współpraca. Microsoft 365 Copilot umożliwia pracę grupową nad dokumentem w czasie rzeczywistym, co jest szczególnie ważne w dzisiejszej rzeczywistości pracy zdalnej i hybrydowej. Użytkownicy mogą wspólnie edytować tekst, dzielić się uwagami i pomysłami, a Copilot pomaga w organizacji i synchronizacji pracy.

Microsoft 365 Copilot w Word to nie tylko narzędzie do pisania tekstu. To kompleksowe rozwiązanie wspierające kreatywność, efektywność i współpracę, które zmienia sposób, w jaki pracujemy z dokumentami. Dzięki jego możliwościom, pisanie staje się łatwiejsze, szybsze i bardziej intuicyjne, co ma ogromne znaczenie w dynamicznym świecie cyfrowym.

Szczegóły dotyczące licencjonowania

Copilot jest zintegrowany z Microsoft 365 i wbudowany w wykorzystywane na co dzień aplikacje Microsoft 365 – Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams i inne – aby zwiększać produktywność.

Microsoft 365 Copilot nie może funkcjonować jako samodzielna subskrypcja i wymaga, aby użytkownik posiadał licencję podstawową (Microsoft 365 E3/E5, Office 365 E3/E5 lub Microsoft 365 Business Standard/Business Premium). Rozwiązanie dostępne jest jako licencja roczna, póki co w wybranych językach (angielski, hiszpański, japoński, francuski, niemiecki, portugalski, włoski, chiński uproszczony), ale wkrótce zostanie rozszerzone o obsługę innych języków (polski, arabski, chiński tradycyjny, czeski, duński, holenderski, fiński, hebrajski, węgierski, koreański, norweski, rosyjski, szwedzki, tajski, turecki i ukraiński).

Jeśli chciałbyś porozmawiać o tym jak zaplanować wdrażanie rozwiązań Microsoft opartych na sztucznej inteligencji, koniecznie skontaktuj się z nami!

Zespół naszych ekspertów chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie:

Zapraszamy również na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat produktów. Sprawdź i dowiedz się więcej: Microsoft 365 i Office.

Avatar

Joanna Muszynska

Microsoft Marketing Manager

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.