0

Copilot dostępny dla małych i średnich firm

15. stycznia Microsoft opublikował ogłoszenie, na które wielu czekało od miesięcy: udostępnił narzędzia Copilot w Microsoft 365 większej liczbie klientów komercyjnych, w tym małym i średnim przedsiębiorstwom. Otwiera to drogę wszystkim organizacjom do korzystania z przełomowego potencjału sztucznej inteligencji, którą rozwija producent dla zwiększenia efektywności i wydajności pracy w firmach.

Dostępność Copilot w Microsoft 365 stała się faktem! Jakie zmiany w ofercie wprowadził producent i jak wpłyną one na użytkowników?

  • Wszyscy klienci, którzy mają wdrożone pakiety Microsoft 365 Business Premium i Business Standard mogą dokupić rozwiązania Copilot jako add-on, w cenie 30 USD za osobę miesięcznie.
  • W przypadku klientów korporacyjnych, Microsoft usunął wymóg minimum 300 stanowisk, dzięki czemu klienci mogą zainwestować i przetestować potencjał Copilot na mniejszej liczbie użytkowników.
  • Rozwiązania Copilot dostępne są także dla klientów Office 365 E3 i E5 – wcześniej wymagana była licencja Microsoft 365.

Wszystko to sprawia, że możliwości oparte na sztucznej inteligencji są w zasięgu każdej organizacji i tym samym otworzyły się drzwi do rewolucyjnych zmian w sposobie funkcjonowania firm!

Copilot to przede wszystkim nowe funkcjonalności w pakietach biurowych, które pomagają użytkownikom w wykonywaniu zadań, poprawiając efektywność i oszczędzając czas. Głównym celem tego narzędzia jest wyeliminowanie rutynowej pracy, w której może nas wyręczyć sztuczna inteligencja, dając tym samym większą przestrzeń dla działań kreatywnych. Copilot jest zintegrowany z Microsoft 365 i wbudowany w wykorzystywane na co dzień aplikacje Microsoft 365 – Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams i inne – aby zwiększać produktywność. Copilot pobudza kreatywność w Wordzie, analizuje dane w Excelu, projektuje prezentacje w PowerPoint, zarządza skrzynką odbiorczą Outlooka, podsumowuje spotkania w Teams – niezależnie od tego, czy w nich uczestniczyłeś, czy nie – i wiele więcej. Twoje słowa, Twój język naturalny, a nie sekwencja komend czy kodu, stają się potężnym narzędziem produktywności. Funkcje oparte na AI dostępne są także w innych produktach Microsoft: Bing Chat Enterprise, Azure, czy w Viva.

Narzędzia Copilot dziedziczą wszystkie zabezpieczenia, prywatność i zgodność klasy korporacyjnej globalnej polityki Microsoft, są więc chronione i bezpieczne. 

Jeśli chciałbyś porozmawiać o tym jak zaplanować wdrażanie rozwiązań Microsoft opartych na sztucznej inteligencji, koniecznie skontaktuj się z nami!

Zespół naszych ekspertów chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie:

Zapraszamy również na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat produktów. Sprawdź i dowiedz się więcej:  https://microsoft365.senetic.pl/

Avatar

Joanna Muszynska

Microsoft Marketing Manager

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.