0

Bezpłatna migracja z on-premise do chmury Azure – wybrane scenariusze

Microsoft udostępnił kolejny program wsparcia dla firm, które chcą zmienić swoją infrastrukturę IT na model chmurowy. Klienci mają możliwość skorzystania z bezpłatnego wsparcia inżynierskiego prac migracyjnych w wybranych scenariuszach. Jeśli rozważasz przejście do chmury, masz doskonałą okazję zrobić to z pomocą doświadczonych integratorów Microsoft zupełnie bezpłatnie!

W ramach bezpłatnego wsparcia Microsoft może zmigrować w Twojej organizacji określone zasoby według poniższych scenariuszy:

  • aplikacje (rehost);
  • infrastruktura (rehost);
  • data (rehost: SQL Server, Cassandra, baza danych OSS i modernizacja do instancji zarządzanych lub Azure SQL DB)

Co ważne – z projektu może skorzystać każda organizacja, nie ma minimalnych progów, takich jak np. wielkość firmy. Jest to niepowtarzalna szansa dla mniejszych firm, które nie posiadają rozbudowanego działu IT i wewnętrznych kompetencji do wdrożenia rozwiązań Azure w firmie. Mogą skorzystać z pomocy ekspertów, którzy efektywnie i sprawnie przeniosą infrastrukturę do chmury.

Organizacje, które chcą skorzystać z tego wsparcia mogą zgłaszać się przez swoich dostawców Microsoft, którzy pośredniczą w procesie migracyjnym i przesyłają zgłoszenie do Microsoft. Senetic od lat wspiera transformację cyfrową firm na całym świecie, pomaga stawiać pierwsze kroki w chmurze, ale także uczestniczy w rozwoju projektów i zastosowania chmury Azure.

Inne formy wsparcia przy wdrożeniu Azure

To nie jedyna forma wsparcia, jaką w ostatnim czasie oferuje Microsoft klientom zainteresowanym przejściem do chmury. Są także benefity finansowe dla firm, które pozwalają na preferencyjnych warunkach odkrywać potencjał Azure i wdrażać go w organizacjach.

Bezpłatne doładowanie na start

Nowi i dotychczasowi klienci Senetic mogą rozwijać swoją przygodę z chmurą Microsoft Azure na wyjątkowych warunkach. Jako bezpośredni Partner Microsoft, oferujemy wsparcie finansowe w postaci bezpłatnego doładowania w kwocie odpowiadającej 4-7% szacowanej rocznej konsumpcji Azure (ACR). Czyli jeśli oszacujesz zapotrzebowanie na poziomie 10 000 $ to dostaniesz od 400$ do maksymalnie 700$ darmowego zużycia. Dopóki nie wykorzystasz bezpłatnego limitu, nie będą naliczane faktury. Dowiedz się więcej z naszego artykułu: Wdrażaj rozwiązania Microsoft Azure z darmowym doładowaniem na start

Maszyny wirtualne w promocyjnej cenie

Dzięki ofercie specjalnej klienci będą mogli zaoszczędzić aż do 70% na wybranych maszynach wirtualnych w regionie Poland Center. W ramach promocji klienci mają do wyboru roczne lub trzyletnie wystąpienie zarezerwowane dla kwalifikującej się serii maszyn wirtualnych, między 1 października 2023 r. a 31 marca 2024 r. Rabat zostanie automatycznie zastosowany do maszyn wirtualnych w Poland Central, które spełniają kryteria oferty i będzie obowiązywać przez 1 lub 3 lata od daty zakupu. Dowiedz się więcej z naszego artykułu: Wypróbuj maszyny wirtualne Microsoft Azure w promocyjnej cenie!

Jeśli chciałbyś porozmawiać o bezpłatnych scenariuszach migracyjnych do platformy Azure, koniecznie skontaktuj się z nami!

Zespół naszych ekspertów chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie:

Zapraszamy również na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat produktów. Sprawdź i dowiedz się więcej o Azure.

Avatar

Joanna Muszynska

Microsoft Marketing Manager

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.