0

Microsoft 365 Backup i Archive: nowe rozwiązania dla bezpieczeństwa Twoich danych 

W dzisiejszym świecie cyfrowym, gdzie każdego dnia w środowisku Microsoft 365 pojawiają się miliardy nowych dokumentów i wiadomości e-maili, kluczowe staje się skuteczne zarządzanie i zabezpieczanie tych zasobów​​. Microsoft odpowiada na te wyzwania, wprowadzając dwa nowe produkty: Microsoft 365 Backup i Microsoft 365 Archive, które oferują zaawansowane funkcje ochrony i archiwizacji danych.

Microsoft 365 Backup: ochrona przed utratą danych

Microsoft 365 Backup to narzędzie, które zapewnia szybkie odzyskiwanie danych w środowisku Microsoft, a więc OneDrive, SharePoint oraz Exchange Online, nawet w przypadku dużych wolumenów danych. Jego funkcje obejmują możliwość tworzenia kopii zapasowych wybranych witryn SharePoint, kont OneDrive oraz skrzynek pocztowych Exchange. Rozwiązanie przywraca pliki, witryny i elementy skrzynki pocztowej do stanu z określonego momentu w przeszłości. Umożliwia również wyszukiwanie i filtrowanie zawartości kopii zapasowych za pomocą kluczowych metadanych​​.

Microsoft 365 Archive: efektywne archiwizowanie danych

Z kolei Microsoft 365 Archive zapewnia możliwość ekonomicznego przechowywania danych, które nie są już aktywnie wykorzystywane, ale są ważne z punktu widzenia zasobów biznesowych i zgodności. Kluczowe zadania tego narzędzia to: archiwizacja całych witryn w miejscu ich przechowywania bez konieczności migracji danych poza Microsoft oraz utrzymanie pełnej funkcjonalności wyszukiwania na poziomie administracyjnym, eDiscovery, polityk dostępu, etykiet wrażliwości, DLP (Data Loss Prevention) i innych funkcji związanych z bezpieczeństwem i zgodnością​​.

Dlaczego warto zainwestować w ochronę danych

Oba produkty oferują znaczące i bardzo kompleksowe korzyści dla organizacji. Zapewniają bezprecedensową szybkość i skalę w tworzeniu kopii zapasowych i przywracaniu danych biznesowych. Pozwalają na efektywne kosztowo przechowywanie danych w Microsoft 365, zachowując jednocześnie wszystkie istniejące korzyści związane z bezpieczeństwem, zgodnością i możliwościami wyszukiwania​​.

Microsoft potwierdził, że płatna wersja Microsoft 365 Backup będzie dostępna już w grudniu tego roku. Produkt Microsoft 365 Archive jest póki co dostępny w płatnej wersji zapoznawczej.

Jeśli chciałbyś porozmawiać o ofercie produktów Microsoft 365 Backup i Archive, koniecznie skontaktuj się z nami!

Zespół naszych ekspertów chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie:

Zapraszamy również na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat produktów. Sprawdź i dowiedz się więcej: https://microsoft365.senetic.pl/.

Avatar

Joanna Muszynska

Microsoft Marketing Manager

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.