0

Senetic wkracza w przyszłość dzięki premierze eKit Huawei na Huawei Connect 2023 

W erze, w której transformacja cyfrowa ma kluczowe znaczenie, Senetic, jako Huawei Gold Distribution Partner, dzieli się najważniejszymi wydarzeniami z Huawei Connect 2023 w Paryżu. To przełomowe wydarzenie wyznacza europejską premierę HUAWEI eKit, submarki dedykowanej małym i średnim przedsiębiorstwom (MŚP).

Zespół Senetic na czele z wiceprezesem, Łukaszem Bojarem, był uczestnikiem prezentacji 31 nowych rozwiązań dostosowanych do rynku komercyjnego. Te rozwiązania podkreślają zaangażowanie Huawei we wspieranie gospodarki cyfrowej w Europie.

Xia Xingchang, wiceprezes Huawei European Enterprise BG, podkreślił znaczący udział firmy w dostarczaniu rozwiązań ICT w różnych sektorach w Europie. Przewidywany wzrost udziału na europejskim rynku komercyjnym i dystrybucyjnym Huawei jest świadectwem ich innowacyjności i siły.

Peter Zhang, wiceprezes działu handlowego i dystrybucyjnego Huawei Enterprise BG, przedstawił strategię Huawei, podkreślając inwestycje prowadzone od 2022 roku jako kluczowe dla zaspokojenia potrzeb klientów. Zaangażowanie w przyspieszenie cyfryzacji MŚP i eksploracja nowych rynków jest strategicznym posunięciem, które zgodnie z misją Huawei oraz Senetic polega na dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Wprowadzenie HUAWEI eKit w Europie, wyznacza nową erę w cyfrowej transformacji. Ta podmarka została zaprojektowana z myślą o łatwości użytkowania w różnych scenariuszach biznesowych, oferując produkty i usługi takie jak: inteligentna współpraca urządzeń, nowoczesne sieci przewodowe i bezprzewodowe oraz ultra szybkie pamięci masowe.

Podczas szczytu Leon Xu, dyrektor działu marketingu i sprzedaży rozwiązań Huawei Enterprise BG, ogłosił 31 nowych rozwiązań opartych na zaawansowanych scenariuszach biznesowych i 131 produktów dla różnych branż. W tym dla: edukacji, opieki zdrowotnej, handlu detalicznego i jednostek samorządu. Rozwiązania te, pokazują zaangażowanie i innowacyjne podejście Huawei do szeroko pojętego rynku IT.

Z radością ogłaszamy, że produkty Huawei eKit są teraz dostępne za pośrednictwem naszego sklepu internetowego i portalu B2B, oferując naszym klientom dostęp do nowoczesnych i wygodnych rozwiązań sieciowych Huawei.

Zapraszamy do naszego sklepu, aby zapoznać się z najnowszymi produktami Huawei eKit.

Pozostałe serie Huawei dostępne w Senetic:

Avatar

Radosław Michalski

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.