0

Wdrażaj rozwiązania Microsoft Azure z darmowym doładowaniem na start

Microsoft Azure

Nowi i dotychczasowi klienci Senetic mogą rozwijać swoją przygodę z chmurą Microsoft Azure na wyjątkowych warunkach. Jako bezpośredni Partner Microsoft, oferujemy wsparcie finansowe w postaci bezpłatnego doładowania w kwocie odpowiadającej 4-7% szacowanej rocznej konsumpcji Azure (ACR) . Jak to wygląda w praktyce i dlaczego warto? Przeczytaj nasz artykuł!

Warunkiem bazowym otrzymania wsparcia jest posiadanie subskrypcji w CSP u Partnera Microsoft, a nie bezpośrednio u producenta. Więc jeśli chcesz skorzystać z doładowania, musisz przenieść swoje subskrypcje do bezpośredniego partnera, jakim jest Senetic. To my, jako partner, możemy wnioskować o bezpłatne doładowanie dla Ciebie. W ramach wsparcia możesz otrzymać bezpłatne doładowanie na poziomie 4-7% szacowanej rocznej konsumpcji Azure (ACR). Czyli jeśli oszacujesz zapotrzebowanie na poziomie 10 000 $ to dostaniesz od 400$ do maksymalnie 700$ darmowego zużycia. Dopóki nie wykorzystasz bezpłatnego limitu, nie będą naliczane faktury. To świetna okazja, żeby przetestować możliwości chmury Microsoft w organizacji i na własnej skórze doświadczyć siły napędowej, jaką daje.

Mamy też inne dobre wieści – to nie jedyna możliwość zdobycia finansowych benefitów w tym roku. Niedawno pisaliśmy o promocyjnych cenach maszyn wirtualnych w regionie Poland Center. Przypominamy, że dzięki tej ofercie specjalnej dostępnej od 1 października 2023 r., klienci będą mogli zaoszczędzić do 67% na wybranych maszynach wirtualnych. Koniecznie przeczytaj nasz artykuł!

Dlaczego Microsoft Azure?

Microsoft Azure to platforma oparta o globalną sieć centrów danych dostarczających kompleksowe rozwiązania IaaS (infrastruktury jako usługi) i PaaS (platformy jako usługi), które umożliwiają uruchamianie maszyn wirtualnych, baz danych SQL, czy tworzenie kopii zapasowych zasobów.

Azure został stworzony po to, aby zapewnić Ci nieprzerwany dostęp do wszystkich usług, maszyn wirtualnych oraz aplikacji z dowolnego miejsca na świecie przy ciągłym monitoringu kondycji usługi i stałej pomocy technicznej. Co więcej, nielimitowana skalowalność Azura pozwala dostosować go do Twoich potrzeb, a comiesięczna opłata naliczana za realne zużycie umożliwia kontrolę wydatków.

Chmura Microsoft zapewnia szereg korzyści dla organizacji, zarówno tych czysto biznesowych, jak i wynikających z samej wydajności działu IT:

Oszczędność: uruchamianie wielu środowisk wirtualnych z jednej infrastruktury oznacza, że można radykalnie zmniejszyć zużycie infrastruktury fizycznej. Pozwala to zwiększyć Twoje zyski — zmniejszając konieczność utrzymywania prawie takiej samej liczby serwerów oraz zwiększając oszczędności związane z kosztami konserwacji i energii elektrycznej.

Elastyczność i szybkość: uruchamianie maszyny wirtualnej jest stosunkowo łatwe i szybkie, a także znacznie prostsze niż aprowizowanie całego nowego środowiska dla deweloperów. Wirtualizacja sprawia, że proces uruchamiania scenariuszy tworzenia i testowania jest szybszy.

Skrócenie czasu przestoju: maszyny wirtualne są łatwe do przenoszenia z jednej funkcji hypervisor do kolejnej na innej maszynie — oznacza to, że są doskonałym rozwiązaniem do tworzenia kopii zapasowej, w przypadku nieoczekiwanego wyłączenia hosta.

Skalowalność: maszyny wirtualne umożliwiają łatwiejsze skalowanie aplikacji przez dodanie większej liczby serwerów fizycznych lub wirtualnych w celu rozłożenia obciążenia na wiele maszyn wirtualnych. W związku z tym można zwiększyć dostępność i wydajność aplikacji.

Bezpieczeństwo: maszyny wirtualne działają w wielu systemach operacyjnych, więc przy użyciu systemu operacyjnego gościa na maszynie wirtualnej można uruchamiać aplikacje z wątpliwymi zabezpieczeniami i chronić system operacyjny hosta. Maszyny wirtualne umożliwiają również lepsze zabezpieczenia materiałów dowodowych i są często używane do bezpiecznego badania i izolowania wirusów komputerowych.

Optymalizacja infrastruktury: Dzięki możliwości rezerwacji maszyn wirtualnych na platformie Azure w modelu rocznym lub 3-letnim można obniżyć koszty uruchomionych maszyn wirtualnych nawet o 72% w porównaniu z kosztami wynikającymi z opłat za realne zużycie. Należy tutaj rozważyć czy maszyna wirtualna używana będzie nieustannie, czy tylko przez część doby. W pierwszym przypadku rezerwacja maszyny wirtualnej będzie najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Jeśli chciałbyś porozmawiać o korzystnej ofercie Microsoft Azure, koniecznie skontaktuj się z nami!

Zespół naszych ekspertów chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie:

Tel.: +48 32 420 93  77
Email: [email protected]

Zapraszamy również na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat produktów

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Zostaw numer kontaktowy i/lub adres e-mail, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania

  Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują sie w polityce prywatności

  Avatar

  Joanna Muszynska

  Microsoft Marketing Manager

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.