0

Huawei CloudEngine S5735-L – wybierz mistrzowską serię przełączników sieciowych!

Huawei CloudEngine S5735-L

Oferta produktów sieciowych Huawei w Senetic nieustannie się rozrasta, dzięki czemu możemy zaopatrywać naszych Klientów w innowacyjne rozwiązania w atrakcyjnych cenach. Do takowych należą m.in. serie przełączników sieciowych Huawei CloudEngine S5735-L oraz CloudEngine S5735-L-V2, dzięki którym Twoja sieć wejdzie na wyższy poziom. Poznaj bliżej rozwiązania Huawei dostępne w naszej ofercie.

Huawei CloudEngine S5735-L – wydajność na miarę Twojej sieci!

Szukasz nowoczesnych rozwiązań, które zwiększą wydajność Twojej sieci? Seria switchy Huawei CloudEngine S5735-L z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Urządzenia te zostały stworzone z myślą o sieciach korporacyjnych, ale doskonale sprawdzą się w sektorze MŚP oraz jako uzupełnienie sieci domowej.

Dzięki możliwości włączenia opcji cichej pracy przełączniki serii S5735-L są jednymi z niewielu na rynku przełączników PoE pozwalających na pracę bezwentylatorową, co jest dodatkowym atutem, jeśli chodzi o ich wykorzystanie w takich miejscach jak urzędy czy szkoły. Z kolei dzięki zastosowaniu technologii zarządzania zasilaniem portów PoE, switche te są energooszczędne i są w stanie w pełni wykorzystać swój budżet PoE dla urządzeń końcowych, które tej mocy potrzebują. Cechy te sprawiają, że przełączniki sieciowe Huawei CloudEngine S5735-L sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba zbudowania niezawodnej i wydajnej sieci.

CloudEngine S5735-L – usprawnij działanie Twojej sieci!

Rozwiązania Huawei bazują na platformie Huawei Versatile Routing Platform (VRP), dzięki czemu zyskujesz bogaty wachlarz funkcji usprawniających działanie Twojej sieci. Jedną z nich jest innowacyjna oraz inteligentna funkcja iStack. Pozwala ona na połączenie wielu switchy w jedno urządzenie. Dzięki temu w prosty sposób możesz zwiększyć ilość portów oraz nimi zarządzać. Dzięki funkcji iStack, Twoja sieć zyskuje przewagę na wielu poziomach.

 • Łatwe wdrożenie – dzięki możliwości włączania w stos urządzeń za pomocą portów uplink lub (w przypadku niektórych modeli S5735-L-V2) dedykowanych portów SFP+, można połączyć urządzenia nie tylko w jednej szafie, ale także takie oddalone od siebie np. w punktach dystrybucyjnych.
 • Elastyczność i skalowalność – jeśli w przyszłości konieczna będzie rozbudowa sieci, wystarczy dodać kolejne urządzenie do istniejącego systemu iStack, dzięki czemu unikniesz konieczności konfiguracji nowej sieci od podstaw.
 • Optymalizacja zasobów – switche wpięte w system wspierają wzajemnie swoje działanie. Dzięki temu obciążenie rozkłada się równomiernie na wszystkie urządzenia i żadne z nich nie jest przeciążone.
 • Większa niezawodność – dzięki redundancji, jeśli jeden switch w systemie przestanie działać, inne nadal będą funkcjonować, co pozwoli na zminimalizowanie przestojów w sieci.
 • Uproszczone zarządzanie – z perspektywy administratora sieci, zarządzanie jednym logicznym urządzeniem jest łatwiejsze niż zarządzanie wieloma odrębnymi przełącznikami w sieci.

Bezpieczeństwo i zarządzanie w chmurze

Wraz z rozwojem technologii wzrasta również liczba zagrożeń, z którymi muszą się mierzyć także administratorzy i właściciele sieci. Kluczowe jest zatem zastosowanie bezpiecznych urządzeń oferowanych przez sprawdzonych i doświadczonych producentów. Switche z serii CloudEngine S5735-L to przede wszystkim kilka rodzajów autoryzacji:

 1. Autoryzacja 802.1X: Jest to standardowy protokół zapewniający kontrolę dostępu do sieci na poziomie portu. Dzięki niemu, tylko urządzenia z odpowiednimi poświadczeniami mogą uzyskać dostęp do sieci.
 2. Autoryzacja adresu MAC: Pozwala na kontrolę dostępu do sieci opartą na fizycznym adresie MAC urządzenia. W praktyce oznacza to, że tylko urządzenia o znanym i zaufanym adresie MAC mogą połączyć się z siecią.
 3. Autoryzacja hybrydowa: To kombinacja powyższych metod, co pozwala na jeszcze bardziej precyzyjne i elastyczne zarządzanie dostępem do sieci.

W przypadku urządzeń Huawei kontrola dostępu do sieci jest uzupełniona elementami mającymi za zadanie sieć tę chronić. Mowa tutaj przede wszystkim o takich funkcjach, jak ochrona przed atakami DoS, ochrona przed atakami ukierunkowanymi na użytkowników oraz Address Resolution Protocol (ARP).

Rozwój technologii to również nowe możliwości w zarządzaniu siecią. Decydując się na wykorzystanie switchy Huawei CloudEngine S5735-L zyskujesz możliwość zarządzania swoją siecią w chmurze. Oznacza to, że administrator Twojej sieci może ją monitorować i konfigurować z dowolnego miejsca, w którym jest dostęp do Internetu. Zarządzanie w chmurze to również bieżące aktualizacje oraz patche bezpieczeństwa, czyli wszystko, co pozwala zwiększyć poziom ochrony Twojej sieci.

Inteligentna obsługa i utrzymanie sieci

Dzięki zaawansowanym funkcjom obsługi i utrzymania (O&M), zarządzanie siecią jest jeszcze łatwiejsze i bardziej efektywne. Przełączniki z serii CloudEngine S5735-L z wbudowaną innowacyjną technologią telemetryczną, nie tylko gromadzą dane z urządzeń w czasie rzeczywistym, ale również dostarczają dokładnych analiz i raportów. Dzięki integracji z platformą iMaster NCE-Campuslnsight, przełączniki te potrafią precyzyjnie identyfikować i diagnozować błędy sieciowe. Jednocześnie oferują rozwiązania, które gwarantują optymalne wykorzystanie Twojej sieci.

Urządzenia z serii Huawei CloudEngine S5735-L dostępne w Senetic:

Rozwiązania sieciowe Huawei przedstawione w powyższym artykule pozwolą Ci na zbudowanie wydajnej oraz bezpiecznej sieci, którą będziesz mógł zarządzać w prosty i bezpieczny sposób. Jako doświadczony partner Huawei, chętnie wesprzemy Cię w wyborze optymalnych rozwiązań oraz podpowiemy, co zrobić, aby w pełni wykorzystać ich potencjał. Zapraszamy do kontaktu!

📞 +48 32 420 92 40
📧 [email protected]

Jesteś ciekawy, jakie innowacyjne rozwiązania Huawei możemy Ci zaoferować? Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze. Podczas wydarzenia nasi eksperci opowiedzą o urządzeniach sieciowych dostępnych w naszej ofercie. Dowiesz się również, co wyróżnia je na rynku rozwiązań sieciowych. Dla uczestników webinaru przygotowaliśmy dodatkową niespodziankę.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Zostaw numer kontaktowy i/lub adres e-mail, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania

  Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują sie w polityce prywatności

  Avatar

  Sylwia Rybka

  Content Specialist

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.