0

Bing Chat Enterprise już niebawem ogólnodostępny

Bing Chat Enterprise

W lipcu światowy biznes dostał możliwość zapoznania się z rozwiązaniem opartym na sztucznej inteligencji: Bing Chat Enterprise. Już niebawem usługa będzie dostępna jako samodzielny produkt. Jaka jest przewaga tego rozwiązania i w jaki sposób ułatwi funkcojowanie organizacjom na całym świecie? Zapraszamy do lektury!

W lutym Bing został wzbogacony o chat oparty na sztucznej inteligencji, który dostarczał użytkownikom odpowiedzi na zadane pytania. Był to kamień milowy w rozwoju funkcjonalności wyszukiwarki, napędzanym przez tę rewolucyjną technologię. Ale to nie koniec gigantycznych zmian pod znakiem AI. W lipcu pojawiła się kolejna nowość – Bing Chat Enterprise, początkowo w wersji zapoznawczej dla użytkowników Microsoft 365 E3, E5, Business Standard i Business Premium. W przyszłości będzie dostępny jako samodzielna oferta w cenie 5 dolarów na użytkownika miesięcznie.

To nie jedyne rozwiązanie zasilane przez AI, które w ostatnim czasie zapowiedział Microsoft. Już niedługo zmieni ona funkcjonalności także popularnych aplikacji biurowych. Rewolucyjna transformacja szykuje się także w podejściu do zarządzania bezpieczeństwem w organizacjach.

Czym jest MS: Bing Chat Enterprise?

Proponowane rozwiązanie to innowacyjna platforma komunikacyjna oparta na potężnej mocy przetwarzania języka naturalnego i sztucznej inteligencji. To narzędzie oferuje szeroki zakres możliwości. Chatboty zasilane przez Bing Chat Enterprise potrafią rozpoznawać zapytania, odpowiadać na pytania, przetwarzać informacje i rekomendować produkty czy usługi. Dzięki funkcji przetwarzania języka naturalnego, interakcje stają się bardziej intuicyjne i efektywne. Podobnie jak Bing Chat, Bing Chat Enterprise opiera się na danych internetowych i zapewnia kompletne, weryfikowalne odpowiedzi z cytatami, czy odpowiedziami wizualnymi, takimi jak wykresy, tabele i obrazy.

Pracownicy chcą korzystać z rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji, według Work Trend Index aż 70% badanych twierdzi, że delegowałoby jak najwięcej pracy narzędziom AI.

W czym może Ci pomóc now rozwiązanie?

Bing Chat Enterprise wspiera codzienną aktywność zawodową (i nie tylko) upraszczając i przyspieszając wiele zadań:

  • Tworzenie treści: Bing Chat Enterprise pozwala generować teksty, grafiki, prezentacje, pomaga je także korygować i optymalizować według konkretnych poleceń opartych na języku naturalnym.
  • Podsumowywanie dokumentów: streszcza długie materiały w różnych formatach, wyszukuje kluczowe informacje.
  • Porównywanie danych: narzędzie może wyszukać dla Ciebie konkretne dane lub statystyku, może je także dowolnie porównać, zestawić ze sobą i wyciągnąć wnioski.
  • Generowanie kodu: Bing Chat Enterprise tworzy kod w różnych językach programowania, wspierając także w jego testowaniu i wyszukiwaniu błędów.

Wielką zaletą produktu jest ochrona danych klasy korporacyjnej. Oznacza to, że użytkownicy biznesowi mogą używać chata do celów swojej organizacji, a wykorzystywane dane nie wyciekną poza firmę. Nie są one w żaden sposób agregowane a żadna strona trzecia nie ma do nich dostępu, nawet dostawca oprogramowania – Microsoft. Wszystkie wykorzystywane dane nie będą służyły do trenowania chatbota, co oznacza, że samo narzędzie stanie się w pełni dedykowane danej firmie i pozwoli realizować konkretne cele danej organizacji w sposób całkowicie bezpieczny.

Dostępność programu

Usługa jest dziś dostępna w wersji zapoznawczej i bez dodatkowych opłat w ramach platform Microsoft 365 E3, E5, Business Standard i Business Premium. W przyszłości będzie oferowana samodzielnie za 5 USD miesięcznie za użytkownika. Dostęp do Bing Chat Enterprise można uzyskać za pomocą konta służbowego wszędzie tam, gdzie obsługiwany jest Bing Chat – na stronie Bing.com czy z poziomu Windows Copilot.

Jeśli chciałbyś porozmawiać o tym jak zaplanować wdrażanie rozwiązań Microsoft opartych na sztucznej inteligencji, koniecznie skontaktuj się z nami!

Zespół naszych ekspertów chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie:
📞 Tel.: +48 32 420 92 45 
📧 Email: [email protected]

Zapraszamy również na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat produktów.

Avatar

Joanna Muszynska

Microsoft Marketing Manager

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.