0

Veeam Competency for Microsoft 365 Protection dla Senetic!

Veeam Competency for Microsoft 365 Protection

Jesteśmy dumni, że jako pierwsi w Polsce otrzymaliśmy Veeam Competency for Microsoft 365 Protection! Jest to dla nas szczególne osiągnięcie, a jednocześnie wyraz uznania dla naszej ciężkiej pracy.

Veeam Competency for Microsoft 365 Protection to jednak nie tylko uhonorowanie naszej pracy, ale także szansa na dalszy rozwój naszych kompetencji. Jako partner wykazaliśmy się wysokim poziomem wiedzy specjalistycznej oraz zaangażowaniem w dostarczanie Klientom innowacyjnych rozwiązań.

Mamy również świadomość, że aby sprostać wymaganiom rozwijającej się technologii oraz rosnącym potrzebom naszych Klientów, konieczne jest nieustanne kształcenie i zdobywanie nowych umiejętności. Zatem tym bardziej cieszy nas możliwość jeszcze ściślejszej współpracy z naszym wieloletnim partnerem oraz możliwość korzystania z jego zasobów edukacyjnych.

Veeam Competency for Microsoft 365 Protection – co zyskujesz Ty – nasz Klient?

Veeam Competency for Microsoft 365 Protection to również wymierne korzyści dla Ciebie, jako naszego Klienta. Zyskujesz zaufanego partnera w biznesie, który jest realną odpowiedzią na Twoje rosnące potrzeby. Nasza stale aktualizowana wiedza to dla Ciebie nie tylko wsparcie, ale również gwarancja bezpieczeństwa.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych kompetencji? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi ekspertami:

📞 +48 32 420 92 21
📧 [email protected]

Avatar

Sylwia Rybka

Content Specialist

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.