0

Koniec wsparcia dla Office 2013: wybierz zawsze aktualne rozwiązanie! 

Office 2013

Wsparcie dla Office 2013 zakończyło się 11 kwietnia br. a producent nie przewiduje żadnego rozszerzenia ani dodatkowych aktualizacji zabezpieczeń dla tego produktu. Wszystkie aplikacje z wersji Office 2013 będą nadal działać, ale brak wsparcia technicznego może doprowadzić do poważnych zagrożeń bezpieczeństwa.  

Firma Microsoft nie będzie już świadczyć pomocy technicznej, poprawiać błędów ani uzupełniać luk w zabezpieczeniach pakietu Office 2013, które mogą się pojawiać po 11. kwietnia. Produkt nie będzie chroniony przed wirusami, złośliwym czy szpiegowskim oprogramowaniem. Nie będzie już dostępna telefoniczna ani chatowa pomoc techniczna. Firmy chcąc zachować ciągłość aktualizacji produktu, muszą wybrać inny scenariusz, który pozwoli im w pełni zabezpieczyć swoje zasoby. 

Zawsze aktualne aplikacje w chmurze! 

Pakiety Microsoft 365 zawierają w pełni bezpieczne produkty, które są wspierane i aktualizowane przez producenta. Jest to najlepsza alternatywa dla firm, które nie chcą martwić się o koniec wsparcia technicznego, co w przypadku produktów wieczystych wcześniej czy później nastąpi. Jest to szczególnie ważne w czasach codziennej aktywności hakerskiej i cyberataków, których wektory zmieniają się i ewoluują z dnia na dzień. Microsoft na bieżąco uzupełnia wszelkie luki w zabezpieczeniach i dostarcza na bieżąco udoskonalane środowisko do pracy. 

Microsoft 365 to kompleksowe rozwiązanie dla firm, które potrzebują zaawansowanych narzędzi do pracy, komunikacji i zarządzania oraz cyberochrony na najwyższym poziomie. Dzięki tym pakietom użytkownicy otrzymują dostęp do najlepszych narzędzi, które pomogą zwiększyć wydajność i produktywność Twojego zespołu oraz poprawić efektywność procesów biznesowych. Jedną z najważniejszych korzyści Microsoft 365 Business Premium jest dostęp do zaawansowanych narzędzi do pracy, takich jak Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Teams i OneNote. Te aplikacje oferują szeroki zakres funkcji, które pozwalają tworzyć, edytować i udostępniać dokumenty, prowadzić rozmowy zespołowe, planować spotkania i zarządzać swoim czasem. 

W ramach pakietów Microsoft 365 można korzystać z narzędzi pakietu Office zarówno w formie aplikacji stacjonarnych jak i on-line. Dzięki temu możliwa jest praca z każdego miejsca i w dowolnym czasie – jeden użytkownik może korzystać z aż 15 dowolnych urządzeń. Aplikacje chmurowe to także wygodna współpraca w czasie rzeczywistym we współdzielonych dokumentach z autozapisem. Pakiety są dostępne w opcji subskrypcji miesięcznej lub rocznej, w zależności od preferencji rozliczeniowych użytkownika. 

Dostępne pakiety Microsoft 365 dają możliwość dopasowania ich do konkretnych potrzeb i wymagań organizacji. Są zróżnicowane pod względem ceny i dostępnych aplikacji. Są także elastyczne – pozwalają na upgrade w dowolnym momencie czy dodawanie nowych użytkowników.  

Jeśli chciałbyś porozmawiać o bezpiecznej alternatywie dla Office 2013 koniecznie skontaktuj się z nami! 

Zespół naszych ekspertów chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie: 
Tel.: +48 32 420 92 45   
Email:[email protected]  

Zapraszamy również na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat rozwiązań. Sprawdź i dowiedz się więcej:  https://microsoft365.senetic.pl/. 

Avatar

Joanna Muszynska

Microsoft Marketing Manager

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.