0

EZD RP – rewolucja w zarządzaniu dokumentami

EZD RP

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne wydarzenie w całości poświęcone zagadnieniom związanym z systemem EZD RP – jego sprawnym wdrożeniem oraz efektywnym zarządzaniem. Już 21 czerwca spotkamy się w Warszawie, w Hotelu Boss. Zarejestruj się już dziś i dołącz do nas!

System EZD RP – w skrócie 

EZD RP czyli Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją w Administracji Publicznej to projekt, którego głównym celem jest usprawnienie funkcjonowania jednostek administracji rządowej. Ma to być możliwe dzięki stworzeniu i udostępnieniu nowoczesnych oraz uniwersalnych rozwiązań cyfrowych w obszarze elektronicznego zarządzania dokumentacją. System EZD RP pozwoli na kompleksowe zarządzanie dokumentacją w jednostce – od obsługi przesyłek, po proces archiwizacji. 

Więcej o systemie dowiesz się tutaj: EZD RP 

Poznaj możliwości systemu! 

Chcesz przyspieszyć procesy administracyjne i zwiększyć produktywność w Twojej jednostce? A może szukasz doświadczonego partnera, który przeprowadzi Cię przez wdrożenie systemu EZD RP? W takim razie zapraszamy do udziału w konferencji, podczas której odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy optymalne rozwiązania. Będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz podzielenia się wiedzą.  

Podczas wydarzenia porozmawiamy między innymi o: 

  • Technicznych aspektach związanych z wdrożeniem systemu EZD RP w jednostkach; 
  • Znaczeniu audytu cyberbezpieczeństwa i bezpieczeństwa informacji dla podejmowania decyzji w oparciu o mierzalne wyniki; 
  • Efektywnym zabezpieczeniu sieci; 
  • Ochronie przed ransomware. 

Jednym z najciekawszych elementów konferencji będzie wykład ekspertów Senetic dotyczący pilotażowego wdrożenia systemu EZD RP, jakie mieliśmy okazję zrealizować przy współpracy z Amazon Web Services. Nasi Project Managerowie opowiedzą nie tylko o technicznych aspektach takiego wdrożenia, ale również o wyzwaniach, jakie stają przed jednostkami w obliczu tak dużych zmian.  

O najnowszych rozwiązaniach dostępnych w kontekście projektu EZD RP opowiedzą zaproszeni przez nas eksperci z branży, wśród których znajdują się między innymi:  

  • Dariusz Matczak 
  • Andrzej Bartosiewicz 
  • Piotr Czopik 
  • Tomasz Turek i wielu innych. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie chęci udziału poprzez formularz dostępny tutaj: Konferencja EZD RP – Rewolucja w zarządzaniu dokumentami.  

Avatar

Sylwia Rybka

Content Specialist

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.