0

Senetic został Solutions Partnerem Microsoft w obszarze Business Applications

Business Applications

Z dumą informujemy, że Senetic został Solutions Partnerem Microsoft w obszarze Business Applications. To już piąta zdobyta specjalizacja, która obrazuje szeroki zakres naszych kompetencji, wiedzy i doświadczenia wokół rozwiązań Microsoft.

Wcześniej Senetic został Solutions Partnerem Microsoft w obszarach Data & AI, Digital & App Innovation, Infrastructure oraz Modern Work. Zdobyte specjalizacje są oceną kompetencji partnerów Microsoft, które obiektywnie określają wysokie umiejętności inżynierskie oraz know how organizacji. Nowy obszar kompetencji Business Applications, związany jest z dostarczaniem klientom rozwiązań za pomocą Dynamics 365 i platformy Power Platform.

– Jako organizacja specjalizująca się w dostarczaniu i wdrażaniu rozwiązań Microsoft musimy nieustannie rozwijać nasze wewnętrzne komptencje – mówi Katarzyna Król,Business Development Manager w Senetic – Stawiamy sobie pod tym względem bardzo wysoko poprzeczkę oraz ambitne cele, żeby dostarczać naszym Klientom tą ogromną wartość dodaną w postaci naszego unikalnego know how. Cieszę się, że po raz kolejny wykazaliśmy się naszą wiedzą i doświadczeniem w obszarze rozwiązań Microsoft, zostając po raz piąty Solutions Partnerem w bardzo konkretnej i wąskiej specjalizacji.

Żeby zostać Solutions Partnerem Microsoft w konkretnym obszarze, partner musi spełnić bardzo rygorystyczne warunki pod takimi wzgędami, jak efektywność, umiejętności i kompetencje oraz sukcesy w rozwijaniu wykorzystania rozwiązań u Klientów. Wszystkie są obiektywnie mierzone i poświadczane przez zdobywane przez partnerów certyfikaty, udział w szkoleniach czy ilość wdrożeń. Data & AI to między innymi analityka w Microsoft Azure, infrastruktura chmury hybrydowej z Microsoft Azure Stack  HCI, czy migracja bazy danych do Microsoft Azure. Modern Work to specjalizacja w zakresie Microsoft 365, wdrożenia pracy zespołowej czy modernizacji punktów końcowych.

Chciałbyś porozmawiać o tym, jak wykorzystać nasze kompetencje i wiedzę, żeby rozwijać Twoją firmę? Skontaktuj się z nami!

Zespół naszych ekspertów chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci dopasować rozwiązania do potrzeb Twojej firmy:
Tel.: +48 32 420 92 45  
Email: [email protected] 

Na naszej stronie internetowej znajdziesz więcej informacji na temat rozwiązań. Sprawdź i dowiedz się więcej: https://microsoft365.senetic.pl/

Avatar

Joanna Muszynska

Microsoft Marketing Manager

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.