0

Osiągnij więcej za mniej z Microsoft 365 Enterprise E3

Microsoft 365 Enterprise E3

Microsoft 365 Enterprise E3 jest skierowany do przedsiębiorstw, które potrzebują dobrej organizacji pracy, wysokiego standardu bezpieczeństwa oraz niezbędnych usług i funkcjonalności z portfolio Microsoft. Jest idealnym pakietem dla tych organizacji, które chcą zarządzać swoją firmą na najwyższym możliwym poziomie. Od 1 lutego pakiet Microsoft 365 Enterprise E3 jest dostępny z 15% rabatem dla określonych grup klientów. Skorzystaj z tej możliwości!

Microsoft 365 E3 to połączenie najlepszych w swojej klasie aplikacji biurowych z funkcjami zabezpieczeń, które w dzisiejszych czasach wymagają szczególnej uwagi przedsiębiorców. Narzędzia dostępne w ramach tej licencji pozwalają zwiększyć produktywność i rozwijajać współpracę dzięki zintegrowanemu środowisku. Zmieniają sposób zarządzania firmą oraz aktywnie chronią cenne dane, dzięki inteligentnym zabezpieczeniom. W ramach produktu dostępne są zarówno aplikacje stancjonarne jak i usługi online oraz narzędzia związane z bezpieczeństwem: Intune, Conditionas Access, Multi-Factor Authentication, Microsoft Information Protection czy Self-Service Password Reset. Więcej na temat tego produktu, dostępnych w pakiecie aplikacji oraz ceny wyjściowej, dowiesz się z naszej strony internetowej: https://microsoft365.senetic.pl/

Zarządzaj bezpieczeństwem na wysokim poziomie

Narzędzia do zarządzania bezpieczeństwem dostępne w produktach Microsoft na wielu poziomach chronią cenne zasoby firm. W planie E3 znajduje się m.in. Microsoft Intune – oparte na chmurze rozwiązanie do zarządzania punktami końcowymi. Zarządza dostępem użytkowników i upraszcza zarządzanie aplikacjami na wielu urządzeniach, w tym na sprzęcie przenośnym, czy komputerach stacjonarnych. Jest znakomitym rozwiązaniem dla firm stosujących model pracy hybrydowej, gdzie urządzenia są w dużym stopniu rozproszone. W produkcie Microsoft 365 E3 dostępne jest także uwierzytelnienie wieloskładnikowe (MFA) – absultulne must have w organizacjach, w czasach codziennych cyberataków. MFA w prosty i skuteczny sposób chroni organizację i wszystkie jej zasoby przed naruszeniami z powodu utraconych lub skradzionych danych. Zapewnia dodatkową weryfikację tożsamości i kontrolę dostępu podczas logowania. Narzędzia Microsoft 365 oferują duży wybór elastycznych metod uwierzytelniania wieloskładnikowego, takich jak wiadomości SMS, połączenia, dane biometryczne i hasła jednorazowe. Z kolei Conditional Access, czyli dostęp warunkowy, to funkcjonalność, która umożliwia egzekwowanie kontroli dostępu do aplikacji w środowisku organizacji, w oparciu o określone warunki i zarządzanie z centralnej lokalizacji.  

Oszczędzaj 15%

Od 1 lutego do 30 czerwca jest możliwość zakupienia licencjiMicrosoft 365 E3 z rabatem w wysokości 15%. Co ważne – oferta dotyczy tylko subskrypcji rocznych. Z tej zniżki mogą skorzystać nowi klienci, którzy dopiero przechodzą do chmury Microsoft 365, ale także dotychczasowi, którzy wcześniej nie korzystali z Microsoft 365 E3 (dopiero przechodzący do tego planu lub aktualizujący subskrypcje do Microsoft 365 E3, w tym Office 365 E3 bez EMS oraz Office 365 E1). Jest to doskonała okazja, żeby podnieść wydajność pracy w organizacji oraz zyskać większy standard bezpieczeństwa, w znacznie lepszej konfiguracji cenowej, niż dotychczas.

Jeśli chcesz skorzystać z rabatu i dowiedzieć się więcej na temat Microsoft 365 E3, zespół naszych ekspertów chętnie odpowie na Twoje pytania. Skontaktuj się z nami:   
Tel.: +48 32 420 92 45  
Email: [email protected]  

Zapraszamy również na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz polecane przez nas rozwiązania: https://microsoft365.senetic.pl/

Avatar

Joanna Muszynska

Microsoft Marketing Manager

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.