0

Senetic zdobywa kolejne specjalizacje Solutions Partner od Microsoft  

Solutions Partner

Microsoft wprowadził zmiany w swoim programie, w związku z którymi partnerzy producenta mogą zdobywać specjalizacje Solutions Partner zgodne z posiadanymi kompetencjami. Senetic do tej pory uzyskał aż cztery z nich: Data & AI, Digital & App Innovation, Infrastructure oraz Modern Work. Tytuły te są miarą unikalnego know how, doświadczenia oraz wysokich umiejętności inżynierskich w zasobach partnera. 

Nowe zasady w programie partnerskim Microsoft oparte są o przejrzystą ścieżkę rozwoju każdego z partnerów. 6 specjalizacji, które można zdobyć, odzwierciedla największe zapotrzebowanie rynku oraz syntetyzuje te kompetencje partnerów, które najcześciej są poszukiwane przez odbiorców. Są one jednocześnie jasną informacją dla Klientów na temat obszaru, w którym dany partner się specjalizuje. Odznaczenia są nową oceną zdolności dystrybutorów rozwiązań Microsoft, które obiektywnie mierzą możliwości techniczne każdej z organizacji.  

Solutions Partner od Microsoft dla Senetic

Jesteśmy dumni z tego, że w tak krótkim czasie udało nam się zdobyć aż 4 tytuły Solutions Partner – mówi Katarzyna Król, Business Development Manager w Senetic – Są one potwierdzeniem naszych kompetencji i szerokich możliwości obsługi Klientów w obszarze rozwiązań Microsoft. Nasza wiedza oraz doświadczenie są ogromną wartością dodaną, którą jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom. Dajemy tym samym pewność kompleksowej, profesjonalnej i rzetelnej obsługi, która uwalnia pełen potencjał możliwości rozwiązań Microsoft w firmach i jednostkach publicznych. – dodaje Katarzyna Król. 

Uzyskanie specjalizacji Solutions Parter w poszczególnych kategoriach wiąże się ze spełnieniem konkretnych kryteriów w obszarach, takich jak: uzyskane ceryfikacje, ilość klientów w danej grupie produktowej oraz rozwój wykorzystywania tych produktów w organizacjach. Każde z odznaczeń odzwierciedla bardzo konkretny zakres wiedzy i umiejętności, w których partner jest ekspertem. Data & AI to między innymi analityka w Microsoft Azure, infrastruktura chmury hybrydowej z Microsoft Azure Stack  HCI, czy migracja bazy danych do Microsoft Azure. Modern Work to specjalizacja w zakresie Microsoft Teams, wdrożenia pracy zespołowej czy modernizacji punktów końcowych.  

Jeśli chcesz wykorzystać nasze możliwości do rozwoju swojej firmy, zespół naszych ekspertów chętnie odpowie na Twoje pytania. Skontaktuj się z nami:   
Tel.: +48 32 420 92 45  
Email: [email protected]  

Zapraszamy również na naszą stronę internetową, gdzie znajdziesz polecane przez nas rozwiązania: https://microsoft365.senetic.pl/

Avatar

Joanna Muszynska

Microsoft Marketing Manager

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.