0

Wirtualne zwiedzanie centrum danych Microsoft

centrum danych Microsoft

Firmy Microsoft i Senetic przygotowały wyjątkowe wydarzenie dla fanów technologii, zwłaszcza tych zafascynowanych procesami przetwarzania i przechowywania danych. 13 grudnia zapraszają na wirtualny spacer po Microsoft Technology Center, podczas którego eksperci pokażą to, co na codzień jest pilnie strzeżone – centrum przechowywania danych giganta z Redmont.

Zwiedzanie centrum danych Microsoft to niepowtarzalna okazja, żeby w towarzystwie ekspertów zobaczyć najnowocześniejszą technologię przechowywania ogromnej ilości danych, posłuchać o bezpiecznych procedurach i ciekawostkach związanych z magazynowaniem zasobów na tak ogromną skalę. – Centrum przechowywania danych w Microsoft Technology Center jest pancernym sejfem, do którego wstęp jest ściśle strzeżony i limitowany. Spotkanie, które organizujemy razem z firmą Microsoft jest więc wyjątkową okazją, żeby zajrzeć między innymi do tych miejsc, których na co dzień strzegą najlepsze procedury zabezpieczeń – mówi Katarzyna Król, Business Development Manager w Senetic.

Wirtualny spacer po centrum danych Microsoft

Podczas wirtualnego spaceru, uczestnicy dowiedzą się jak wygląda testowanie i wdrażanie technologii, która wpływa na transformację cyfrową firm z całego świata. Spotkanie będzie okazją do zadawania pytań, również tych dociekliwych, jak np. czy uwarunkowania geograficzne mają wpływ na bezpieczne przechowywanie danych, jakich procedur muszą przestrzegać pracownicy tego typu miejsc i czy każdy może tam wejść. Zwiedzanie online Microsoft Technology Center to wydarzenie dla administratorów i managerów IT z sektora prywatnego i publicznego oraz dla właścicieli i dyrektorów firm.

Żeby zapisać się na to wydarzenie, konieczna jest rejestracja: Zarejestruj się

Spacer potrwa 2,5 godziny, od 10:00 do 12:30.

Warszawskie Microsoft Technology Center jest pierwszym w Europie Centralnej i 46. na świecie obiektem, który łączy edukację na temat najnowszej technologii z przestrzenią do jej tworzenia. To oddział do zadań specjalnych w obszarze transformacji cyfrowej. Na co dzień jest to miejsce, gdzie m.in. Klienci mogą spotkać się z ekspertami technicznymi, żeby rozwijać w swoich firmach rozwiązania oparte o najnowsze technologie, takie jak chmura, sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe czy Internet rzeczy.

Avatar

Joanna Muszynska

Microsoft Marketing Manager

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.