0

VMware Explore w Barcelonie za Nami!

VMware Explore

Dzisiejszy świat, funkcjonujący w mocno niestabilnej rzeczywistości, to wiele wyzwań, z którymi muszą się zmierzyć firmy na całym świecie. Rozwój technologiczny to już nie tylko podążanie za trendami, to nie tylko rozwój dla samego rozwoju. Obecny świat to dostrzeganie korzyści, to wyjście z chaosu technologicznego i pójście w technologie „smart”. Technologie chmurowe to już nie nowość, to narzędzie, które warto rozwijać mądrze.

From Cloud Chaos to Cloud Smart

Główną przesłanką wydarzenia Vmware Explore, które odbyło się w listopadzie w słonecznej Barcelonie, była zmiana podejścia do chmury z chaotycznego do bycia bardziej „cloud smart”. Przedstawionych zostało wiele nowości, udoskonalonych zostało wiele narzędzi, dzięki którym firmy zwiększą swoją produktywność, bezpieczeństwo oraz znacznie przyspieszą swój rozwój. Nowy vSphere 8, vSan 8, Carbon Black XDR, VMware Aria to tylko część wprowadzanych innowacyjnych rozwiązań.

Obecny świat to również wyzwania związane z pracą hybrydową. Coraz więcej urządzeń, z których korzystają użytkownicy z różnych zakątków świata, rosnąca ilość aplikacji, dostęp do większej liczby chmur. W tym zakresie VMware również podejmuje wyzwanie i odkrywa nowe funkcjonalności platformy Anywhere Workspace.

VMware Explore – co jeszcze?

Vmware Explore daje możliwość nie tylko wysłuchania o nowościach i nadchodzących trendach, lecz również do wypróbowania w praktyce wszystkich możliwości rozwiązań VMware. Niesamowita ilość ekspertów pomocnych przy Hands-on Labach to okazja do poznania, lecz również udoskonalenia umiejętności wykorzystania w stu procentach tego co daje wirtualizacja w szerokim tego słowa znaczeniu.

Należy również pamiętać o kluczowej korzyści jaką przyniesie udział w VMware Explore – LUDZIE, czyli najważniejsza wartość dodana takich właśnie wydarzeń. Możliwość spotkania klientów, partnerów, ekspertów i pracowników tworzących społeczność VMware, wymiana doświadczeń, możliwość rozwoju posiadanej wiedzy czy poznanie tak niezwykłych osób to jakże cenna „pamiątka” przywieziona z Barcelony.

Już teraz czekamy na kolejną edycję!

Avatar

Monika Szeja

Product Manager – W Seneticu pełni rolę product managera oraz opiekuje się produktami z zakresu wirtualizacji i backupu.

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.