0

Senetic wysoko w rankingu ITwiz BEST 100

ITwiz BEST 100

ITwiz publikuje Ranking Firm IT, w którym można znaleźć liderów branży w poszczegółnych kategoriach. Senetic w tym roku zdobył pierwsze miejsce w klasie „Firma o największej sprzedaży do sektora MSP” z kwotą 448 mln PLN. Ale to nie koniec naszych wysokich lokat w branżowych rankingach.

ITwiz w swoim corocznym raporcie informuje, że polski rynek IT rośnie jak na drożdżach, a my razem z nim. W większości kategorii notujemy skoki w górę, a w niektórych nawet o 300 %. Takie wyniki motywują nas i utwierdzają w przekonaniu, że nasze działania, decyzje i zaangażowanie w rozwój firmy i sprzedaży przynosi wymierne efekty. Zobaczcie jak rośniemy:

ITwiz BEST 100
Avatar

Joanna Muszynska

Marketing & PR Specialist

Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Dziękujemy!
Zostałeś zapisany do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.