0

Huawei Connect 2023 za nami! Zapraszamy na podsumowanie z Senetic!

Huawei Connect 2023

Huawei Connect 2023 to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych na świecie. Jesteśmy dumni, że w tym roku mogliśmy uczestniczyć w nim w szczególnej roli – jako Gold Distribution Partner Huawei. Reprezentanci Senetic – Łukasz Bojar i Marcin Białożyt wykorzystali ten czas, aby zaznajomić się z najnowszymi technologiami oferowanymi przez Huawei oraz przedstawić pozostałym partnerom działania naszej firmy oraz plany dotyczące najbliższej przyszłości.

Czytaj dalej
0

Nowa struktura subskrypcji Microsoft 365 w Europie

Microsoft 365 w Europie

31 sierpnia Microsoft ogłosił ważne zmiany w sposobie licencjonowania usług Microsoft 365, Office 365 i Microsoft Teams w Europejskim Obszarze Gospodarczym (EOG) i Szwajcarii. Począwszy od 1 października 2023 r. zostanie wprowadzona nowa linia komercyjnych pakietów Microsoft 365 i Office 365 w tych regionach, które nie obejmują usługi Teams. Drugą zmiana będzie nowa, samodzielna oferta Teams dla klientów korporacyjnych. Zmiany te nie będą miały wpływu na obecnych klientów. W artykule wyjaśniamy dokładnie w jaki sposób będzie wprowadzana nowa struktura subskrypcji Microsoft 365 w Europie.

Czytaj dalej
0

Ustawa o zwalczaniu nadużyć w komunikacji elektronicznej – wybierz bezpieczną pocztę!

Rada Ministrów 25 sierpnia przyjęła projekt ustawy o zwalczaniu nadużyć w komunikacji elektronicznej, która ma na celu zredukowanie przypadków cyberzagrożeń. Według nowych przepisów przedsiębiorcy telekomunikacyjni będą zobowiązani do zwalczania takich przestępstw, jak generowanie sztucznego ruchu, smishing, czy CLI spoofing.

Czytaj dalej
0

Azure AI: zastosowanie sztucznej inteligencji w biznesie i technologii

AI Azure

W erze dynamicznego rozwoju technologicznego, sztuczna inteligencja stała się siłą napędową innowacji w różnych dziedzinach. Firma Microsoft intensywnie wdraża narzędzia oparte na AI, które w sposób rewolucyjny zmieniają znane produkty z portfolio producenta. Jednym z owoców współpracy Microsoftu z Open AI jest Azure AI – kompleksowa platforma oferująca zaawansowane rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji.

Czytaj dalej
0

Koniec wsparcia dla Microsoft Office 2016 i 2019 – sprawdź możliwe rozwiązania!

Microsoft Office

Zgodnie z harmonogramem cyklów życia produktów 14 października wypada koniec wsparcia technicznego dla dwóch z nich: Microsoft Office 2016 i 2019. Użytkownicy nadal mogą korzystać z tych pakietów, ale producent nie będzie rozwiązywał problemów technicznych ani aktualizował zabezpieczeń. To najwyższy czas, żeby przejść do aktualnych i przede wszystkim bezpiecznych rozwiązań!

Czytaj dalej
0

EZD RP – Elektroniczne Zarządzanie Dokumentami

EZD RP Elektroniczne Zarządzanie Dokumentami

Zgodnie z projektem Ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku z rozwojem e-administracji, do dnia 1 stycznia 2026 roku każdy urząd będzie musiał wdrożyć system klasy EZD – Elektroniczne Zarządzanie Dokumentami oraz prowadzić w nim czynności kancelaryjne. Integracja z ogólnopolskim systemem jest obowiązkowa, a same jednostki mogą wybrać rodzaj infrastruktury – stacjonarny lub chmurowy.

Czytaj dalej
0

Czym się różnią pakiety Microsoft Business Premium i Microsoft Business Standard?

Microsoft Business Premium

W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu, korzystanie z zaawansowanych narzędzi informatycznych jest kluczowe dla efektywnego funkcjonowania.

W ofercie Microsoft znajdziesz dwa wiodące rozwiązania, które kompleksowo pokrywają potrzeby organizacji w zakresie wydajnej pracy – Microsoft Business Premium i Microsoft Business Standard. Porównaliśmy te dwa pakiety, zwracając uwagę na ich funkcje, korzyści oraz przeznaczenie dla różnych typów klientów.

Czytaj dalej