0

Microsoft 365 Backup i Archive: nowe rozwiązania dla bezpieczeństwa Twoich danych 

W dzisiejszym świecie cyfrowym, gdzie każdego dnia w środowisku Microsoft 365 pojawiają się miliardy nowych dokumentów i wiadomości e-maili, kluczowe staje się skuteczne zarządzanie i zabezpieczanie tych zasobów​​. Microsoft odpowiada na te wyzwania, wprowadzając dwa

Czytaj dalej
0

Senetic wkracza w przyszłość dzięki premierze eKit Huawei na Huawei Connect 2023 

W erze, w której transformacja cyfrowa ma kluczowe znaczenie, Senetic, jako Huawei Gold Distribution Partner, dzieli się najważniejszymi wydarzeniami z Huawei Connect 2023 w Paryżu. To przełomowe wydarzenie wyznacza europejską premierę HUAWEI eKit, submarki dedykowanej małym i średnim przedsiębiorstwom (MŚP).

Czytaj dalej
0

Wdrażaj rozwiązania Microsoft Azure z darmowym doładowaniem na start

Microsoft Azure

Nowi i dotychczasowi klienci Senetic mogą rozwijać swoją przygodę z chmurą Microsoft Azure na wyjątkowych warunkach. Jako bezpośredni Partner Microsoft, oferujemy wsparcie finansowe w postaci bezpłatnego doładowania w kwocie odpowiadającej 4-7% szacowanej rocznej konsumpcji Azure (ACR) . Jak to wygląda w praktyce i dlaczego warto? Przeczytaj nasz artykuł!

Czytaj dalej
0

99,88% skuteczności bezpieczeństwa Fortinet w rankingach CyberRatings 2023

Fortinet

Niezależny test urządzenia FortiGate 600F pod kątem zgodności z metodologią testowania zapory korporacyjnej w wersji 3.0 został przeprowadzony przez CyberRatings.org w ich placówce w Austin w Teksasie. Produkt Fortinet uzyskał ocenę skuteczności bezpieczeństwa na poziomie 99,88% oraz ocenę AAA w kilku kategoriach.

Czytaj dalej
0

Odnawiaj licencje Microsoft z Senetic i zyskuj!

licencje Microsoft

Licencje Microsoft mają swój okres rozliczeniowy z obowiązującą datą wygaśnięcia, ale gdy zbliża się ten dzień, nie musisz kupować nowego pakietu – wystarczy odnowić ten, który już posiadasz. Może się zdarzyć, że zmieni się Twoje zapotrzebowanie, że Twoje wymagania ewoluowały, że firma się rozrosła i potrzebujesz więcej narzędzi niż do tej pory – to dobry moment na modyfikacje oferty. Przeczytaj, jak przebiega proces odnowienia i jak wiele zyskujesz, odnawiając swoje licencje z nami! 

Czytaj dalej
0

Microsoft Sales Copilot — zwinny asystent działu handlowego

Copilot

Microsoft Sales Copilot to nic innego jak asystent AI, który pomaga zespołom sprzedażowym podnieść produktywność i wydajność w codziennej pracy. Posiada interfejs czatu, z którego sprzedawcy mogą korzystać, aby uzyskać szybkie podsumowanie swoich szans handlowych, nadrobić zaległości w aktualizacjach statusu, przygotować się do spotkań itd.  

Czytaj dalej
0

Kierunek: AI! – od czego zacząć? 

AI

Sztuczna inteligencja jest kolejną zdobyczą technologiczną ludzkości, która w ostatnim roku rozpędza różne obszary aktywności i twórczości człowieka. Żeby w pełni wykorzystać jej przełomowy potencjał warto pomyśleć o dostosowaniu infrastruktury IT już teraz. AI wymiernie zwiększa wydajność organizacji, ale najlepsze efekty uzyska w parze z produktywnym i elastycznym środowiskiem chmurowym. 

Czytaj dalej
0

Bezpłatny webinar – poznaj możliwości technologii Enterprise w sektorze SMB!

bezpłatny webinar Senetic Huawei

Mamy więcej niż konkurencja i chętnie Ci o tym opowiemy! Zapraszamy na bezpłatny webinar, który odbędzie się już 26 października o 10:00. Oprócz merytorycznej wiedzy przygotowaliśmy również specjalną niespodziankę dla uczestników wydarzenia – nie zwlekaj i już dziś potwierdź swój udział.

Czytaj dalej