0

Uporządkuj środowisko ze wsparciem technicznym Partnera Microsoft

Partner MicrosoftOdpowiednie wdrożenie narzędzi i uporządkowanie środowiska chmurowego często wymaga specyficznych kompetencji i dobrej znajomości architektury Microsoft. Działy IT małych i średnich firm często nie mają tej wąskiej specjalizacji. Wsparciem w tym zakresie mogą służyć Partnerzy Microsoft, którzy nie tylko pośredniczą w sprzedaży licencji, ale także są znakomitym źródłem wiedzy technicznej na temat środowiska. Dowiedz się, dlaczego warto współpracować z kompetentnym partnerem w zakresie wdrożenia i uporządkowania infrastruktury Microsoft w Twojej organizacji.  

Czytaj dalej
0

Senetic z Advanced Specialization od Microsoft

Mamy ogromną przyjemność poinformować o zdobyciu Advanced Specialization w kategorii Adopition and Change Management. Jest to kolejny krok na drodze rozwoju know how z obszaru rozwiązań Microsoft w organizacji, który pokazuje silną pozycję Senetica jako partnera technologicznego dla firm na całym świecie.

Czytaj dalej
0

Nowa jakość pracy: Copilot+ PCs z Windows 11

W dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie technologii, firmy nieustannie szukają sposobów na zwiększenie efektywności i innowacyjności. Microsoft, wychodząc naprzeciw tym potrzebom, wprowadził Copilot+ PCs z Windows 11 – urządzenia, które dzięki zaawansowanym funkcjom AI, mogą zrewolucjonizować sposób pracę biurową.

Czytaj dalej
0

Microsoft Dynamics 365 Contact Center – obsługa klienta oparta na AI

Microsoft zapowiedział nowe rozwiązanie: Dynamics 365 Contact Center, które wprowadza generatywną sztuczną inteligencję do każdego kanału komunikacji z klientem. Od 1 lipca to niezależne rozwiązanie Contact Center as a Service (CCaaS) pozwala klientom maksymalizować ich dotychczasowe inwestycje, łącząc się z preferowanymi systemami zarządzania relacjami z klientem (CRM) lub aplikacjami dedykowanymi.

Czytaj dalej
0

Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją w systemie EZD RP: nowa era efektywności w administracji

Wdrożenie systemu EZD RP

Wprowadzenie obowiązku korzystania z e-Doręczeń staje się kluczowym krokiem w modernizacji polskiej e-administracji. Dla jednostek samorządu terytorialnego adaptacja systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentacją (EZD RP) nie tylko jest koniecznością prawno-organizacyjną, ale przede wszystkim szansą na usprawnienie procesów i zwiększenie efektywności pracy administracji lokalnej. Jakie korzyści wynikają z wdrożenia EZD RP?

Czytaj dalej
0

Koniec wsparcia dla Windows 10: co musisz wiedzieć i jakie masz alternatywy?

Windows 10 koniec cyklu życia produktuWindows 10, jeden z najpopularniejszych systemów operacyjnych na świecie, zbliża się do końca swojego cyklu życia. Microsoft ogłosił, że wsparcie techniczne dla tego systemu zakończy się 14 października 2025 roku. Co to oznacza dla użytkowników i jakie kroki należy podjąć, aby zapewnić sobie ciągłość i bezpieczeństwo pracy na komputerze?

Czytaj dalej
0

Sprawne zarządzanie licencjami Microsoft w firmie: dlaczego warto postawić na dobrego partnera

Zarządzanie licencjami MicrosoftWspółczesny biznes coraz bardziej polega na rozwiązaniach informatycznych, które podnoszą wydajność i odpowiadają za sprawną współpracę w zintegrowanym środowisku. Microsoft jest liderem w obszarze dostarczania narzędzi do efektywnej pracy. Z kolei skuteczne zarządzanie licencjami Microsoft jest jednym z biznesowych wyzwań działów IT i stanowi klucz do sukcesu w wykorzystywaniu tych narzędzi. Wybór odpowiedniego partnera do obsługi licencji Microsoft ma strategiczne znaczenie. W tym artykule dowiesz się, dlaczego warto zrezygnować z niekompetentnego partnera i na co zwrócić uwagę przy wyborze dostawcy.

 

Czytaj dalej
0

Jak działa Copilot w Plannerze

Microsoft wprowadził Copilot w Plannerze, narzędzie AI, które wspomaga zarządzanie projektami w Microsoft Teams. Funkcja ta jest dostępna w wersji preview dla użytkowników z licencjami Project Plan 3 lub Project Plan 5. Copilot w Plannerze wykorzystuje sztuczną inteligencję do uproszczenia planowania, zarządzania i śledzenia projektów.

Czytaj dalej
0

Rządowe dofinansowania dla branży HoReCa w 2024 roku

HoReCa - dofinansowania 2024

Sektor HoReCa, obejmujący hotele, restauracje i kawiarnie, stanowi kluczowy element gospodarki, generujący znaczące przychody i zapewniający liczne miejsca pracy. W odpowiedzi na potrzeby tego sektora wprowadzony został program dofinansowań, który ma na celu wspieranie innowacji oraz rozwoju. W 2024 roku właściciele i zarządcy mogą ubiegać się o środki finansowe, które pomogą w realizacji inwestycji zwiększających konkurencyjność i efektywność ich działalności.

W ramach tego naboru ze środków Krajowego Planu Odbudowy (KPO) do rozdysponowania jest 1,2 mld zł.

Czytaj dalej